VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ŁÓDZKIEGO W DARTS 501 D.O.


sezon 2004/2005

REGULAMIN


 M. 
 Zawodnik
 Klub
Suma
I
19.IX
Metro
II
17.X
Intrako
III
21.XI
Rokita
IV
19.XII
Retro
V
16.I
Metro
VI
20.II
Metro
VII
20.III
Rokita
VIII
24.IV
Retro
IX
22.V
Metro
1
 Ireneusz Baranowski
 Schenker Intrako
544
96
96
96
96
4
8
48
80
24
2
 Włodek Dmochowski
 Schenker Intrako
488
80
64
40
56
64
96
32
40
48
3
 Witold Rychłowski
 Schenker Intrako
376
16
8
56
40
16
80
40
96
32
4
 Grzegorz Proga
 Leg Łowicz
352
-
-
80
40
16
24
80
16
96
5
 Jarosław Dutkiewicz
 Młode Metropolis
288
32
24
8
80
48
8
4
32
56
6
 Jacek Dziworski
 Intrako Classic
252
8
-
4
48
40
48
40
48
16
7
 Jerzy Rączkiewicz
 J.K.A. Widzew
240
40
8
16
24
40
8
16
64
32
8
 Adam Rutkiewicz
 J.K.A. Widzew
228
-
48
24
32
32
32
4
32
24
9
 Jarosław Staniszewski
 Młode Metropolis
228
48
48
48
16
4
8
4
16
40
10
 Marcin Brodziak
 Staropolskie
220
8
4
16
64
16
4
56
32
24
11
 Andrzej Marciszewski
 Intrako Blues
220
48
32
-
16
4
8
32
48
32
12
 Maciej Turski
 Leg Łowicz
204
8
16
4
-
8
32
96
24
16
13
 Rafał Owczarek
 Intrako Classic
200
-
24
32
16
8
40
24
8
48
14
 Artur Siekierski
 Leg Łowicz
180
-
40
40
16
24
48
4
8
-
15
 Piotr Warda
 Zagłoba
176
-
-
-
32
24
16
24
16
64
16
 Marcin Młodziński
 Młode Metropolis
176
8
8
4
48
8
56
8
32
8
17
 Leszek Puchowski
 Intrako Classic
160
8
16
16
24
32
40
24
-
-
18
 Zbigniew Wawrzyniak
 Młode Metropolis
148
64
16
16
8
16
4
4
8
16
19
 Piotr Szczęsny
 Schenker Intrako
144
16
24
32
32
16
16
8
4
-
20
 Piotr Puchowski
 Czarny Koń
128
-
4
4
32
24
16
24
16
8
21
 Krzysztof Kanarek
 Łódź
124
16
-
-
8
4
16
64
16
-
22
 Dariusz Strzelak
 Staropolskie
124
-
32
8
8
4
-
16
40
16
23
 Michał Szczepaniak
 Intrako Classic
116
16
16
8
16
48
8
-
4
-
24
 Adam Skrzydlewski
 Zagłoba
100
-
-
-
24
32
4
16
8
16
25
 Łukasz Janicki
 Tomi Widzew
100
4
16
-
8
8
-
16
16
32
26
 Adam Warzycha
 Intrako Blues
88
16
4
8
16
4
-
16
8
16
1
 Dagmara Wiśniewska
 Zgierz
84
-
8
32
4
-
-
8
16
16
27
 Tomasz Bauer
 Młode Metropolis
72
24
4
8
4
8
24
-
-
-
28
 Tomasz Jaśkiewicz
 Intrako Blues
64
-
-
-
4
4
32
8
8
8
29
 Piotr Czubiński
 Tomi Widzew
56
16
4
4
-
8
8
-
16
-
2
 Violetta Domańska
 Nadzieja
56
-
8
8
4
4
8
4
4
16
3
 Agata Skrzydlewska
 Zagłoba
52
-
-
-
-
8
24
8
4
8
30
 Szymon Jaśkiewicz
 Łódź
44
-
-
-
4
4
4
4
4
24
31
 Mariusz Tomaszewski
 Remiza/Aztex
44
8
4
4
4
8
4
8
4
-
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zdzisław Nowak
 Łódź
184
-
-
-
-
-
-
48
56
80
 
 Bogdan Patora
 Leg Łowicz
136
-
-
16
-
56
16
-
8
40
 
 Piotr Cepa
 Łódź
132
4
80
48
-
-
-
-
-
-
 
 Sylwester Grzanka
 Leg Łowicz
120
-
32
4
-
4
64
16
-
-
 
 Antoni Sowiński
 Remiza/Aztex
96
-
-
-
-
96
-
-
-
-
 
 Andrzej Jaworski
 Czarny Koń
96
24
40
32
-
-
-
-
-
-
 
 Stefan Nowak
 Remiza/Aztex
92
40
24
4
-
24
-
-
-
-
 
 Bartosz Kosek
 Czarny Koń
88
24
56
-
8
-
-
-
-
-
 
 Maciej Jędrzejczyk
 Remiza/Aztex
80
-
-
-
-
80
-
-
-
-
 
 Tadeusz Pruszkowski
 Intrako Classic
76
32
4
8
16
16
-
-
-
-
 
 Rafał Wawrzyniak
 Łódź
72
24
8
24
16
-
-
-
-
-
 
 Tomasz Taubert
 Rokita
64
-
-
64
-
-
-
-
-
-
 
 Piotr Masłowski
 Intrako Classic
64
-
16
24
4
-
16
4
-
-
 
 Adam Gozdowiak
 D.C. Kapeć
60
-
16
-
-
4
24
16
-
-
 
 Sebastian Fudała
 Nadzieja
56
56
-
-
-
-
-
-
-
-
 
 Rafał Dudzik
 Staropolskie
52
-
-
-
24
16
-
-
4
8
 
 Paweł Pełzowski
 Staropolskie
48
-
-
16
-
-
32
-
-
-
 
 Krzysztof Widomek
 V Element
44
-
8
-
-
32
4
-
-
-
 
 Piotr Tyburski
 Łódź
40
16
16
-
-
-
-
8
-
-
 
 Maciej Wasilewski
 Łódź
36
32
-
-
-
-
-
4
-
-
 
 Dariusz Czerwiński
 Zyg-Zak Pabianice
32
32
-
-
-
-
-
-
-
-
 
 Kazimierz Malinowski
 Łódź
32
-
-
-
-
-
-
32
-
-
 
 Marek Micielski
 D.C. Kapeć
32
-
32
-
-
-
-
-
-
-
 
 Sławomira Kornblit
 Łódź
32
-
-
-
-
-
-
32
-
-
 
 Krzysztof Kowalski
 Łódź
32
-
-
-
-
-
-
8
24
-
 
 Krzysztof Stańczak
 Łódź
32
-
-
24
8
-
-
-
-
-
 
 Emilia Szczepaniak
 Intrako Classic
32
-
4
-
-
-
4
-
24
-
 
 Michał Kwieciński
 Łódź
28
-
-
16
-
-
-
4
8
-
 
 Jacek Synder
 Łódź
24
-
-
-
-
-
-
-
24
-
 
 Edward Kruszyna
 Czarny Koń
24
16
8
-
-
-
-
-
-
-
 
 Konrad Marynowski
 D.C. Kapeć
20
-
4
-
-
-
16
-
-
-
 
 Piotr Dąbkiewicz
 Łódź
16
-
-
-
-
16
-
-
-
-
 
 Przemysław Palmowski
 Czarny Koń
16
-
-
16
-
-
-
-
-
-
 
 Marek Piaskowski
 Łowicz
16
-
-
-
-
-
16
-
-
-
 
 Krzysztof Stępień
 Łódź
16
-
-
-
-
-
-
16
-
-
 
 Grzegorz Kujawiński
 Staropolskie
12
-
-
-
8
4
-
-
-
-
 
 Grzegorz Adamiak
 Rokita
8
-
-
8
-
-
-
-
-
-
 
 Maciej Baranowski
 Łódź
8
8
-
-
-
-
-
-
-
-
 
 Mirosław Petryniak
 Łódź
8
8
-
-
-
-
-
-
-
-
 
 Robert Rogowski
 Pomorska Team
8
-
-
-
8
-
-
-
-
-
 
 Paweł Paduch
 Nadzieja
8
4
4
-
-
-
-
-
-
-
 
 Rafał Siander
 Zagłoba
8
-
-
4
-
-
4
-
-
-
 
 Agnieszka Nowakowska
 Tomi Widzew
8
-
-
4
-
-
-
4
-
-
 
 Magda Ziemiecka
 Remiza/Aztex
8
-
4
4
-
-
-
-
-
-
 
 Tomasz Cepa
 Łódź
4
-
4
-
-
-
-
-
-
-
 
 Piotr Jędrzejewski
 Staropolskie
4
-
-
-
-
4
-
-
-
-
 
 Michał Kołodziejski
 Nadzieja
4
-
-
-
-
4
-
-
-
-
 
 Krzysztof Moszczyński
 Łódź
4
-
-
-
-
-
4
-
-
-
 
 Krzysztof Ruszkiewicz
 Łódź
4
-
-
-
-
-
4
-
-
-
 
 Grzegorz Szczygielski
 Zagłoba
4
-
-
4
-
-
-
-
-
-
78/7
  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 



Regulamin:

W turniejach mogą wziąć udział tylko zawodnicy zameldowani w województwie łódzkim

Turnieje rozgrywane są w klubach: Intrako (Pojezierska 96), Rokita (Podgórna 20), Metropolis (Kościuszki 103) i Retro (Stefanowskiego 19 wejście od ul. Radwańskiej).

Wpisowe od zawodnika wynosi 8zł + wrzuty przegrywającego.

Godziny rozpoczęcia turniejów - 16.00, zamknięcie listy startowej 15.55.

Konkurencja to 501 d.o. do dwóch przegranych legów, grę rozpoczyna pierwszy wyczytany z listy (gra o środek).

Przez cały cykl turniejowy 4-ka zawodników, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca jest rozstawiona.

W sezonie 2004/2005 Panie grają razem Panami, ale ranking w ramach tabeli prowadzony jest osobno.

Równolegle z turniejami będzie prowadzony ranking dostępny w klubach i na stronie internetowej http://l.pl/lestat/

Do ostatecznego rankingu turnieju i podziału nagród kwalifikują się zawodnicy, którzy uczestniczyli w minimum sześciu turniejach (Panie - w pięciu).

Jeden najsłabszy (bądź nieobecność) turniej kazdego zawodnika nie będzie liczony do ostatecznego rankingu

Zakończenie cyklu w sytuacji, kiedy nastąpi remis punktowy w rankingu:

    pierwszeństwo ma zawodnik uczestniczący w mniejszej ilości turniejów (przy zachowaniu warunku uczestnictwa w minimum sześciu turniejach).
    w dalszej kolejności decyduje większa maksymalna ilość punktów zdobytych na jednym turnieju. Jeżeli obie te wartości są równe, decyduje dogrywka do trzech wygranych legów.
Nagrody:
    Całość wpisowego przechodzi do puli na nagrody wręczane po zakończeniu cyklu. miejsca 1-3 puchary, 4-6 statuetki, pozostałe - imienne trofea dartowe - w miarę możliwości finansowych także nagrody dodatkowe, które w sezonie 2004/2005 wyniosły: I miejsce - 300zł, II - 200, III - 100, IV-VI po 50zł.

    Nagrody otrzymuje tylko ten zawodnik, który jest obecny w momencie ich wręczania.
Kwestie sporne i nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator turnieju, a z ramienia zawodników - Piotr Puchowski.