MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, 501 D.O.
pod patronatem
Zrzeszenia Polskich Klubów "DART"
sezon 2008/2009


PANOWIE

* W związku z taką sama ilościa rozegranych turniejów i taką samą maksymalną ilością punktów zdobytych na jednym turnieju, pomiędzy Maciejem Jędrzejczykiem, a Krzysztofem Tuszyńskimm został rozgrany mecz barażowy, do pięciu wygranych legów, o I miejsce w klasyfikacji generalnej. Wygrał 5:3 Maciej Jędrzejczyk.


 M. 
 Zawodnik
 Drużyna
Suma
I
21.IX
Marad.
II
19.X
Bazyl.
III
16.XI
Bycze
IV
14.XII
Marad.
V
11.I
Bycze
VI
08.II
Marad.
VII
15.III
Bycze
VIII
05.IV
Marad.
IX
26.IV
Bycze
1
  Maciej Jędrzejczyk
  Sami Swoi
103 *
13
17
11
15
13
10
14
6
4
2
  Krzysztof Tuszyński
  Leszcze
103 *
2
7
15
17
17
11
16
6
12
3
  Paweł Paduch
  Sami Swoi
88
15
4
17
10
10
13
9
3
7
4
  Robert Felek
  Sami Swoi
79
11
9
9
10
7
15
1
12
5
5
  Piotr Piątczak
  Bull Squad
76
9
13
-
7
8
17
10
7
5
6
  Tomasz Cepa
  Freak Show
70
4
3
10
3
15
7
7
16
5
7
  Zdzisław Nowak
  Sami Swoi
63
7
-
5
6
10
7
6
14
8
8
  Mirosław Petryniak
  KZN Buldogi
63
10
15
5
7
4
6
5
3
8
9
  Artur Narkowicz
  Freak Show
63
2
7
9
13
4
1
8
10
9
10
  Artur Siekierski
  Matka Siedzi z Tyłu
56
17
10
8
4
9
4
4
-
-
11
  Tomasz Kucharski
  Freak Show
56
6
4
13
9
2
9
2
7
4
12
  Mariusz Piecyk
  Avanti
56
5
8
7
6
8
5
1
9
7
13
  Rafał Uniszewski
  Bull Squad
51
6
8
5
2
6
4
7
9
4
14
  Radosław Tatarzyński
  KZN Buldogi
50
5
5
5
9
2
8
5
7
4
15
  Jacek Szelest
  Karolew
49
9
11
8
2
6
4
3
2
4
16
  Piotr Szczęsny
  Freak Show
48
7
6
5
5
2
6
6
1
10
17
  Marcin Brodziak
  KZN Buldogi
47
-
10
-
2
8
8
9
4
6
18
  Robert Majewski
  Bycze Oko
46
1
6
2
8
6
6
1
-
16
19
  Kazimierz Malinowski
  Sami Swoi
45
4
4
2
-
6
5
3
7
14
20
  Ireneusz Polus
  ZdajeMisie
45
10
-
8
4
9
4
3
3
4
21
  Dariusz Marciniak
  Karolew
45
6
6
10
8
3
5
1
3
3
22
  Dariusz Dębski
  Bull Squad
41
8
9
4
5
4
3
-
2
6
23
  Jarosław Tomczak
  Freak Show
40
8
3
8
3
4
-
5
6
3
24
  Piotr Puchowski
  Scoffers
39
6
3
6
4
3
3
6
5
3
25
  Michał Romaniszyn
  Matka Siedzi z Tyłu
38
3
4
4
6
5
4
6
-
6
26
  Andrzej Klate
  Bull Squad
36
6
3
7
7
4
5
3
-
1
27
  Mariusz Migas
   
36
8
6
6
2
2
4
5
1
2
28
  Tomasz Janiak
  American
34
5
2
3
11
5
4
3
1
-
29
  Maciej Jankowski
  Karolew
34
3
-
4
8
8
2
3
5
1
30
  Krzysztof Bławat
  Leszcze
34
6
5
4
2
2
7
5
1
2
 
  Radosław Fret
  Freak Show
34
5
2
5
2
4
3
7
2
4
32
  Włodzimierz Grabowski
  Globus Team
34
2
2
6
4
4
5
4
4
3
33
  Robert Bińczyk
  Boltim Zarzew
32
2
4
4
2
5
-
-
8
7
34
  Zbigniew Wawrzyniak
  Cheers
32
2
8
2
3
6
4
5
1
1
35
  Piotr Kujawski
  Boltim Zarzew
31
3
7
6
6
3
1
4
-
1
36
  Edward Gralak
  San Quentin
31
4
1
2
3
4
2
1
8
6
37
  Piotr Masłowski
  Avanti
31
4
2
4
3
3
5
7
1
2
38
  Tomasz Kozanowski
  55
30
3
3
3
1
-
10
2
3
5
39
  Michał Justyński
  Bycze Oko
30
7
3
2
1
6
2
8
-
1
40
  Michał Szczepaniak
  Matka Siedzi z Tyłu
30
3
3
1
5
4
8
3
1
2
41
  Łukasz Baszczyński
  Scoffers
28
-
2
6
2
7
2
4
5
-
42
  Dariusz Wenerski
  Avanti
28
4
6
1
8
3
2
2
2
-
43
  Marcin Kostrzewa
  Scoffers
27
8
5
3
1
3
2
4
1
-
44
  Grzegorz Krzywiec
   
27
4
3
2
2
-
6
2
5
3
 
  Michał Kwieciński
  ZdajeMisie
27
5
4
2
2
2
6
-
4
2
46
  Marcin Makówka
  Team Żuberki
27
1
3
5
2
6
2
2
3
3
47
  Szymon Łuczak
  Bull Squad
26
3
-
2
4
3
3
-
2
9
48
  Paweł Mielczarek
   
26
3
2
4
5
2
6
2
-
2
49
  Paweł Tuszyński
  Leszcze
25
4
4
2
4
2
2
3
4
-
50
  Łukasz Pawłowski
  Maradona D.C.
24
-
2
1
2
5
8
1
-
5
51
  Adam Warzycha
  Bycze Oko
24
-
4
5
3
2
2
1
2
5
52
  Przemysław Bednarek
  Team Żuberki
23
7
-
3
1
2
4
-
1
5
53
  Edward Kruszyna
  Czarny Koń
23
2
-
3
4
3
2
3
6
-
54
  Bartłomiej Woźniak
  Maradona D.C.
23
-
2
3
7
2
1
2
5
1
55
  Marcin Jadczak
  55
22
-
2
3
4
2
3
1
5
2
56
  Łukasz Bernacki
  KZN Pitbulle
21
2
6
3
4
3
2
1
-
-
57
  Michał Lepa
  Maradona D.C.
21
-
1
1
2
5
4
1
4
3
58
  Robert Topolski
  Bull Squad
21
2
2
3
2
2
3
1
2
4
59
  Zbigniew Kubas
  ZdajeMisie
20
2
4
2
3
2
3
-
4
-
60
  Adam Boczkowski
  Team Żuberki
20
2
1
2
3
3
4
1
1
3
61
  Krzysztof Narowski
  
19
-
2
4
2
3
5
2
1
-
62
  Paweł Orłowski
  Globus Team
19
4
2
2
1
1
2
2
2
3
63
  Piotr Cepa
  Lwy Darta
18
-
2
4
3
1
2
1
3
2
64
  Witold Geberle
  55
17
2
2
1
2
2
2
2
2
2
65
  Michał Misiaczyk
  Zmiennicy
16
4
-
3
-
2
1
1
2
3
66
  Krzysztof Krzewiński
  Orły
16
-
-
2
2
2
3
2
3
2
67
  Michał Stępora
  KZN Pitbulle
15
2
4
1
3
-
2
1
-
2
68
  Grzegorz Kujawiński
  Head Hunters
14
2
-
1
3
-
1
3
3
1
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Przemysław Tomczyk
  Buldogi
34
-
-
-
6
4
4
12
3
5
 
  Szymon Bugajski
  Lwy Darta
22
3
5
2
4
5
3
-
-
-
 
  Piotr Szymański
  Alcatraz
20
1
6
6
4
-
3
-
-
-
 
  Piotr Berczyński
  Bycze Oko
20
2
5
2
3
4
4
-
-
-
 
  Sebastian Gebler
  American
18
6
2
3
2
-
-
5
-
-
 
  Artur Karpiński
  No Name
18
4
2
4
-
4
-
3
1
-
 
  Marcin Kopias
  American
18
4
3
2
3
-
2
4
-
-
 
  Michał Karwasz
   
17
4
2
2
2
-
7
-
-
-
 
  Piotr Kostrzewski
  Leszcze
17
3
5
2
4
-
3
-
-
-
 
  Jarosław Dutkiewicz
  Scoffers
16
6
5
-
5
-
-
-
-
-
 
  Michał Kosiorkiewicz
  American
16
1
-
4
4
7
-
-
-
-
 
  Michał Śnitko
  Freak Show
15
4
-
2
2
2
-
2
-
3
 
  Maciej Wasilewski
  Helios
14
-
2
-
-
7
4
1
-
-
 
  Andrzej Woźniak
  Bycze Oko
14
-
-
1
6
5
-
2
-
-
 
  Marian Golis
  Helios
14
4
3
-
-
4
-
3
-
-
 
  Michał Pytko
  Cheers
14
-
2
4
5
-
-
1
-
2
 
  Piotr Tyburski
  Lwy Darta
14
2
4
2
2
2
2
-
-
-
 
  Marcin Wilczyński
  Boltim Zarzew
13
-
-
-
-
-
9
2
2
-
 
  Przemysław Bernacki
  KZN Pitbulle
13
-
-
-
-
4
6
-
-
3
 
  Krzysztof Rykalski
  Orły
13
-
-
4
-
6
3
-
-
-
 
  Maciej Kędzia
  Orły
13
-
-
-
-
3
1
-
2
7
 
  Sławomir Iwaniec
  Sami Swoi
13
-
3
2
-
-
2
1
5
-
 
  Piotr Warda
  No Name
13
2
3
1
-
3
-
3
1
-
 
  Paweł Wieczorek
  Zgierska Kuźnia Piwna
12
-
-
7
-
-
1
4
-
-
 
  Bartłomiej Majzel
  Dobre Chłopy
12
5
4
-
-
-
-
-
3
-
 
  Dariusz Wrzosek
  Globus Team
11
-
3
2
4
2
-
-
-
-
 
  Marcin Gabara
  Team Żuberki
11
-
-
-
2
2
3
1
-
3
 
  Artur Nierodka
  Dobre Chłopy
11
2
3
-
2
-
-
1
-
3
 
  Mirosław Antosiak
  Helios
10
-
6
-
4
-
-
-
-
-
 
  Michał Gittler
  Achilles
10
-
-
6
-
4
-
-
-
-
 
  Michał Solarz
  Lwy Darta
10
-
-
-
6
-
4
-
-
-
 
  Damian Magdziarz
  KZN Buldogi
10
-
-
-
6
2
2
-
-
-
 
  Sebastian Sumera
  Achilles
10
2
-
6
-
2
-
-
-
-
 
  Maciej Młynarczyk
  Cheers
10
-
2
4
2
2
-
-
-
-
 
  Kamil Kusiak
  Head Hunters
10
2
-
3
2
-
-
3
-
-
 
  Włodzimierz Dmochowski
  Czarny Koń
10
-
-
3
3
2
2
-
-
-
 
  Michał Zdunek
  Head Hunters
10
3
2
3
-
2
-
-
-
-
 
  Sylwester Majkowski
  Avanti
9
3
-
-
-
-
-
5
1
-
 
  Maciej Smura
  Zgierska Kuźnia Piwna
9
2
-
-
-
3
-
4
-
-
 
  Sebastian Zwierzchowski
  Leszcze
9
-
-
-
-
-
2
1
3
3
 
  Marek Sienkiewicz
  Karolew
8
5
-
3
-
-
-
-
-
-
 
  Stefan Nowak
  Helios
8
1
-
2
5
-
-
-
-
-
 
  Maciej Banasiak
  San Quentin
8
-
-
4
2
2
-
-
-
-
 
  Filip Lebioda
  Head Hunters
8
-
-
-
-
-
1
2
3
2
 
  Paweł Pełzowski
  KZN Buldogi
7
-
7
-
-
-
-
-
-
-
 
  Sławomir Szwalbe
  Zgierska Kuźnia Piwna
7
-
-
-
-
5
2
-
-
-
 
  Michał Trzcionek
  Bycze Oko
7
2
5
-
-
-
-
-
-
-
 
  Mariusz Filipczak
  American
7
2
3
2
-
-
-
-
-
-
 
  Daniel Szpiegowski
  Bycze Oko
7
3
2
1
-
-
1
-
-
-
 
  Piotr Berner
  Zmiennicy
7
2
-
1
-
-
2
1
-
1
 
  Jacek Świątczak
  Tiger Beiwon
6
-
4
2
-
-
-
-
-
-
 
  Artur Mikulski
  Zgierska Kuźnia Piwna
6
-
-
3
-
-
-
-
3
-
 
  Robert Stolarski
  Zgierska Kuźnia Piwna
6
1
-
-
-
-
4
1
-
-
 
  Marcin Rychter
  Czarny Koń
6
-
-
2
2
2
-
-
-
-
 
  Robert Warszawski
  55
6
2
2
-
2
-
-
-
-
-
 
  Błażej Perczak
  55
6
-
1
2
2
-
-
1
-
-
 
  Marcin Paduszyński
  Bycze Oko
6
2
2
1
1
-
-
-
-
-
 
  Bartosz Kosek
  
5
-
-
-
-
-
-
-
5
-
 
  Mariusz Siekierski
   
5
5
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Jacek Smeja
  San Quentin
5
-
-
-
5
-
-
-
-
-
 
  Jacek Synder
  
5
-
-
-
-
-
-
1
4
-
 
  Łukasz Garbowski
  Leszcze
5
-
-
-
-
-
2
-
3
-
 
  Paweł Ptasiński
  Avanti
5
3
-
-
-
-
2
-
-
-
 
  Maksymilian Sztejka
  KZN Pitbulle
5
-
2
-
3
-
-
-
-
-
 
  Robert Wąsik
  
5
-
-
-
-
-
-
-
3
2
 
  Arkadiusz Młynarczyk
  Cheers
5
-
-
2
1
2
-
-
-
-
 
  Mariusz Świątczak
  Tiger Beiwon
5
2
1
2
-
-
-
-
-
-
 
  Stanisław Wróbel
  San Quentin
5
2
-
-
-
2
-
1
-
-
 
  Ireneusz Baranowski
  
4
-
-
-
-
-
-
-
4
-
 
  Grzegorz Iżykowski
  Alcatraz
4
-
-
-
4
-
-
-
-
-
 
  Andrzej Jaworski
  Czarny Koń
4
4
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Przemysław Kacprowicz
  Team Żuberki
4
-
-
4
-
-
-
-
-
-
 
  Grzegorz Podgórski
  
4
-
4
-
-
-
-
-
-
-
 
  Kuba Żaroń
  
4
-
4
-
-
-
-
-
-
-
 
  Tomasz Błażejewski
  Boltim Zarzew
4
3
-
-
-
-
-
-
1
-
 
  Krzysztof Kuc
  Dobre Chłopy
4
-
-
-
1
-
3
-
-
-
 
  Grzegorz Lebioda
  Head Hunters
4
-
-
-
-
-
-
3
1
-
 
  Jacek Szymczak
  Dobre Chłopy
4
-
-
-
-
-
3
-
1
-
 
  Andrzej Balcerak
  Zmiennicy
4
-
-
-
-
2
2
-
-
-
 
  Tomasz Magda
  Helios
4
-
2
2
-
-
-
-
-
-
 
  Marcin Ziemiański
  Zgierska Kuźnia Piwna
4
-
2
-
-
-
-
-
2
-
 
  Andrzej Marciszewski
  
3
-
-
-
-
-
-
3
-
-
 
  Roman Pietrzykowski
  Zgierska Kuźnia Piwna
3
-
-
-
-
3
-
-
-
-
 
  Maciej Walczak
  No Name
2
-
-
-
-
-
-
-
-
3
 
  Tomasz Wojajczyk
  Tiger Beiwon
3
3
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Przemysław Zimnicki
  Zmiennicy
3
3
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Adam Bińczyk
  ZdajeMisie
3
-
-
1
-
2
-
-
-
-
 
  Zbigniew Baleja
  
2
-
-
-
-
-
-
-
2
-
 
  Piotr Białecki
  Trojanie
2
-
-
-
-
-
2
-
-
-
 
  Tomasz Borszyński
  Leszcze
2
-
-
-
-
-
2
-
-
-
 
  Jacek Ciszek
  Team Żuberki
2
-
-
2
-
-
-
-
-
-
 
  Marcin Fornal
  Dobre Chłopy
2
-
-
-
-
-
-
-
-
2
 
  Tomasz Gamus
  Dobre Chłopy
2
-
-
-
-
-
-
2
-
-
 
  Adam Jakubowski
  No Name
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Paweł Kamassa
  Trojanie
2
-
-
-
-
-
-
-
-
2
 
  Daniel Kędzierski
  Karolew
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Krzysztof Lachowicz
  Globus Team
2
-
2
-
-
-
-
-
-
-
 
  Piotr Łazarski
  
2
-
-
-
-
-
-
-
2
-
 
  Andrzej Sędziak
  Zgierska Kuźnia Piwna
2
-
2
-
-
-
-
-
-
-
 
  Cezary Siekierski
  55
2
-
2
-
-
-
-
-
-
-
 
  Wiesław Sorbian
  Czarny Koń
2
-
2
-
-
-
-
-
-
-
 
  Andrzej Strzelec
  Scoffers
2
-
2
-
-
-
-
-
-
-
 
  Paweł Szymański
  Alcatraz
2
-
-
-
-
-
2
-
-
-
 
  Tomasz Tomasik
  Zmiennicy ZRW
2
-
-
-
-
-
-
-
2
-
 
  Paweł Warmiński
  
2
-
-
2
-
-
-
-
-
-
 
  Michał Wasilewski
  Helios
2
-
-
-
-
-
2
-
-
-
 
  Piotr Włodarczyk
  Lwy Darta
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Marcin Wojtas
  Alcatraz
2
-
-
-
2
-
-
-
-
-
 
  Krzysztof Wolski
  Boltim Zarzew
2
-
-
-
-
-
2
-
-
-
 
  Damian Zawadzki
  Zmiennicy
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Jacek Graczyk
  Orły
2
-
-
-
1
-
-
1
-
-
 
  Łukasz Makowiecki
  Trojanie
2
1
1
-
-
-
-
-
-
-
 
  Piotr Gajduszewski
  No Name
1
-
-
1
-
-
-
-
-
-
 
  Marcin Grajewski
   
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Tomasz Grzegorczyk
   
1
-
-
-
-
1
-
-
-
-
 
  Przemysław Kusiak
  Cheers
1
-
-
-
-
-
1
-
-
-
 
  Dominik Nowak
  Achilles
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Przemysław Palmowski
  Czarny Koń
1
-
-
-
-
-
-
1
-
-
 
  Remigiusz Woźniak
  Trojanie
1
-
-
-
-
-
-
1
-
-
 
  Maciej Wysocki
  Team Żuberki
1
-
-
-
-
-
-
-
1
-
 
188
 
107
101
111
105
100
106
93
82
72


3 nieobecności - Krakus, Achilles, Tiger Beiwon, Alcatraz, Czarny Koń
2 nieobecności - Orły, Zmiennicy, Head Hunters, Dobre Chłopy, Cheers, No Name, San Quentin, Zgierska Kuźnia Piwna, American, Helios
1 nieobecność - Maradona, Trojanie, Matka Siedzi z Tyłu, Bycze Oko, KZN Pitbulle, Scoffers, Lwy Darta,
UWAGA - zgodnie z regulaminem rozgrywek, trzecia nieobecność grozi wykluczeniem drużyny z rozgrywek ligowych


PANIE

 M. 
 Zawodniczka
 Drużyna
Suma
I
21.IX
Marad.
II
19.X
Bazyl.
III
16.XI
Bycze
IV
14.XII
Marad.
V
11.I
Bycze
VI
08.II
Marad.
VII
15.III
Bycze
VIII
05.IV
Marad.
IX
26.IV
Bycze
1
  Emilia Szczepaniak
  Sami Swoi
87
10
11
11
9
11
11
7
7
10
2
  Małgorzata Storczyk
   
69
8
9
4
11
9
9
2
9
8
3
  Agnieszka Nowakowska
   
55
6
7
2
4
7
3
11
11
4
4
  Agnieszka Polus-Kwiecińska
  ZdajeMisie
41
2
5
9
3
4
4
9
5
-
5
  Katarzyna Thim
  KZN Pitbulle
30
3
3
7
5
4
1
2
2
3
6
  Justyna Błoch-Kamassa
  Trojanie
28
-
4
3
2
2
7
2
2
6
7
  Iwona Gralak
  San Quentin
23
-
2
4
2
2
2
5
4
2
8
  Ula Łaska
 Tiger Beiwon
20
1
2
2
1
3
2
3
4
2
9
  Anna Pawełczyk
   
17
2
1
3
2
-
4
3
1
1
10
  Ewa Frątczak
   
12
1
2
2
2
1
1
1
1
1
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Ewelina Bińczyk
  ZdajeMisie
16
-
4
2
3
2
2
-
3
-
 
  Maja Łądka
  
13
-
-
-
-
-
5
4
3
1
 
  Agata Skrzydlewska
  Trojanie
13
1
3
-
4
-
1
2
2
-
 
  Magda Maj
  
6
-
-
-
1
2
3
-
-
-
 
  Joanna Jaworowska
   
6
-
2
1
1
-
2
-
-
-
 
  Joanna Idczak
  
4
-
-
-
-
-
-
4
-
-
 
  Daria Polus
  Maradona D.C.
4
4
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Monika Mazerant
  Karolew
3
3
-
-
-
-
-
-
-
-
 
  Anita Wiśnik
  No Name
3
-
-
-
-
-
-
-
-
3
 
  Angelika Witczak
  
2
-
-
-
-
-
-
-
2
-
 
  Aleksandra Ciesielczyk
  
1
-
-
-
-
-
1
-
-
-
 
 21
 
11
13
13
16
13
16
13
14
11




REGULAMIN - wybrane punkty:

do rozgrywek dopuszczeni są wszyscy gracze zameldowani w województwie łódzkim, także Ci, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach drużynowych LDWŁ. Terminem wykupienia licencji dla w/w gracza jest drugi turniej okręgowy. Osoby, które nie wykupią licencji mają prawo zagrać w poszczególnych turniejach płacąc podwójne wpisowe co uprawnia ich do puli nagród przeznaczonych na dany turniej, natomiast punkty przez nich zdobyte w turnieju nie będą liczone do rankingu indywidualnego (podobne zasady dotyczą zawodników spoza województwa łódzkiego), który jest jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski


na Mistrzostwa Polski kwalifikuje się pierwszych 24 zawodników z rankingu oraz pierwsze 4 zawodniczki


dopuszczalne są nieobecności przedstawicieli drużyn LDWŁ na 2 z 9 okręgówek. W przepadku 3 nieobecności drużyna traci licencję na grę w lidze pod patronatem ZPKDart


zawodnik jest klasyfikowany w końcowym rankingu jeśli uczestniczył w minimum 7 turniejach, liczą się punkty ze wszystkich turniejów


wpisowe 10zł, (dla graczy bez licencji - 20zł)


obowiązują wrzuty własne


kiedy wystepuje remis punktowy w rankingu:

    pierwszeństwo ma zawodnik uczestniczący w mniejszej ilości turniejów. W dalszej kolejności decyduje większa maksymalna ilość punktów zdobytych na jednym turnieju. Jeżeli na koniec cyklu obie te wartości są równe, decyduje dogrywka do trzech wygranych legów.

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca, jest rozstawiona (Panie grają osobno).


zawodnicy spoza województwa i ci ktorzy nie wykupili licencji nie będą uwzględniani w tabeli rankingowej


nagrody:

    całość wpisowego przechodzi do puli na nagrody wręczane po zakończeniu cyklu. Panowie - miejsca 1-10 puchary, pozostałe - imienne trofea dartowe. Nagrody finansowe za miejsca 1-16. Panie - nagrody finansowe za miejsca 1-4, trofea dartowe dla kazdej sklasyfikowanej. Wysokość nagród finansowych uzależniona jest od frekwencji podczas całego cyklu.



Tabela punktowa obowiązująca w turniejach okręgowych pod patronatem ZPK "Dart"

zajęte miejsce

liczba zawodników

1-

8

9-

12

13-

16

17-

24

25-

32

33-

48

49-

64

65-

96

97-

128

129-

192

193-

256

+256

1

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

2

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

3

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

4

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

5-6

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

7-8

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

9-12

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

13-16

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

17-24

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

25-32

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

33-48

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

49-64

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

65-96

-

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

97-128

-

-

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

129-192

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

2

3

193-256

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

2

257+

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1