PUCHAR ŁODZI 2010/2011
REGULAMIN


PANOWIE

 M. 
 Zawodnik
 Klub
Suma
I
28.XI
Krąg
II
30.I
Rokita
III
10.IV
Krąg
IV
22.V
Marcin
1
  Radasław Fret
  Ofensywa
224
48
88
88
24
2
  Rafał Piaseczny
  Boltim
176
-
32
56
88
3
  Piotr Piątczak
  BullSquad
168
88
40
8
40
4
  Ireneusz Polus
  ZdajeMisie
136
72
24
40
-
5
  Andrzej Klate
  BullSquad
128
32
16
24
72
6
  Jarosław Dutkiewicz
  Scoffers
128
32
48
48
32
7
  Rafał Wymysłowski
  O!Krąg
112
56
8
40
16
8
  Piotr Bąbrych
  Freak Show
112
40
8
32
40
9
  Paweł Tuszyński
  Leszcze
104
16
72
16
8
10
  Rafał Uniszewski
  BullSquad
96
40
32
4
24
11
  Paweł Urbaniak
  
88
4
8
72
8
12
  Zbigniew Kubas
  ZdajeMisie
88
-
56
8
24
13
  Paweł Paduch
  Sami Swoi
68
24
40
4
-
14
  Tomasz Bernacki
  O!Krąg
56
24
-
24
8
 
  Marcin Jezionek
  
56
16
24
16
8
16
  Krzysztof Narowski
  O!Krąg
40
-
16
16
8
17
  Michał Kwieciński
  ZdajeMisie
36
8
24
4
-
18
  Piotr Kujawski
  Boltim
32
8
8
8
16
 
  Piotr Puchowski
  Scoffers
32
4
8
16
8
20
  Krzysztof Bławat
  Leszcze
24
8
8
8
-
 
  Robert Topolski
  BullSquad
24
4
8
8
8
22
  Marcin Kostrzewa
  Scoffers
16
8
4
4
-
 
  
  
 
 
 
 
 
 
  Tomasz Cepa
  Lwy Darta
56
-
-
-
56
 
  Bartek Jakubowski
  O!Krąg
56
-
24
32
-
 
  Dariusz Dębski
  
48
-
-
-
48
 
  Tomasz Gontarczyk
  
32
-
-
-
32
 
  Marcin Brodziak
  AngerDogs
32
-
16
-
16
 
  Marcin Janicki
  
24
-
-
-
24
 
  Tomasz Kosakowski
  
24
-
-
24
-
 
  Piotr Maliński
  O!Krąg
24
-
-
24
-
 
  Konrad Matloch
  Leszcze
24
24
-
-
-
 
  Jarosław Staniszewski
  Scoffers
24
24
-
-
-
 
  Tomasz Borszyński
  Leszcze
16
-
-
-
16
 
  Włodzimierz Grabowski
  
16
-
16
-
-
 
  Janusz Janas
  
16
16
-
-
-
 
  Adrian Karlikowski
  
16
16
-
-
-
 
  Sebastian Zwierzchowski
  Leszcze
16
8
-
8
-
 
  Robert Bińczyk
  Boltim
12
4
-
8
-
 
  Piotr Cepa
  Lwy Darta
12
-
4
-
8
 
  Mariusz Piecyk
  ZdajeMisie
12
4
8
-
-
 
  Sławomir Borowiecki
  
8
-
-
8
-
 
  Marcin Kryg
  Lwy Darta
8
8
-
-
-
 
  Grzegorz Krzywiec
  O!Krąg
8
8
-
-
-
 
  Kacper Storczyk
  
8
8
-
-
-
 
  Ireneusz Dryk
  
4
-
-
4
-
 
  Damian Koszek
  
4
4
-
-
-
 
  Kamil Kusiak
  Dartallica
4
-
-
-
4
 
  Adrian Przybylski
  
4
4
-
-
-
 
  Robert Szeliga
  Rokita
4
-
4
-
-
 
  Tomasz Taubert
  Rokita
4
-
4
-
-
 
  Michał Zdunek
  Dartallica
4
-
-
-
4
 
  51 
 
31
28
29
26


MAXY
 Rafał Piaseczny   3 
 Piotr Bąbrych   1 
 Radosław Fret   1 
 Rafał Uniszewski   1 
ZEJŚCIA
 Małgorzata Storczyk   154 
 Piotr Piątczak   147 
 Paweł Paduch   146 
 Radosław Fret   119 
 Jarosław Dutkiewicz   113 
ZAKOŃCZENIA
 Jarosław Dutkiewicz   13L 
 Rafał Uniszewski   15L 
 Radosław Fret   17L 
 Konrad Matloch   17L 
 Piotr Piątczak   17L 
 Rafał Uniszewski   18L 




PANIE

 M. 
 Zawodnik
 Klub
Suma
I
28.XI
Krąg
II
30.I
Rokita
III
10.IV
Krąg
IV
22.V
Marcin
1
  Małgorzata Strorczyk
  Sami Swoi
68
24
28
16
16
2
  Emilia Szczepaniak
  
68
16
20
24
24
3
  Karolina Piaseczna
  Boltim
20
-
8
8
4
 
   
  
 
 
 
 
 
 
  Joanna Taubert
  Rokita
12
-
12
-
-
 
  Angelika Lichnowska
  
8
8
-
-
-
 
  Ula Łaska
  
8
-
-
-
8
 
  Agnieszka Polus-Kwiecińska
  ZdajeMisie
8
4
-
4
-
 
  Daria Polus
  
4
-
4
-
-
 
  8
 
4
5
4
4



Regulamin

4 turnieje (listopad, styczeń, marzec, maj)
Kwalifikuje obecność na trzech, jeden najsłabszy bądź nieobecność się nie liczy
Turniej otwarty, może grać każdy niezależnie od miejsca zamieszkania i przynależności organizacyjnej
Wpisowe 10zł + wrzuty przegrywającego
4-ech zawodników i 2-ie zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca, jest rozstawiona.
Całość wpisowego przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu.