Łódzka Liga Darta pod patronatem

Łódzkiego Stowarzyszenia Darta sezon 2018/2019

Tabela 1 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
12-2-0
    Vendetta Zgierz
14
26
123 : 73
2
10-3-1
    Karolew
14
23
121 : 75
3
7-5-2
    Leg Łowicz
14
19
117 : 79
4
5-3-6
    Czarny Koń
14
13
90 : 106
5
5-2-7
    Aztex
14
12
98 : 98
6
3-4-7
    Orły Ozorków
14
9
92 : 104
7
3-1-10
    Autsajderzy
14
7
92 : 104
8
1-0-13
    Diabol Team
14
2
57 : 139



Tabela 2 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
10-1-1
    Legion
12
21
111 : 57
2
8-3-1
    Bolteam
12
19
115 : 53
3
8-2-2
    Bull Squad
12
18
100 : 68
4
4-2-6
    Lejdis Plus
12
10
78 : 90
5
4-2-6
    Zmiennicy
12
10
78 : 90
6
2-1-9
    StanDart
12
5
55 : 113
7
0-1-11
    Dartallica
12
1
51 : 117




Maxy

 Zawodnik  Drużyna  Ilość
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew  8
 Andrzej Tyniec  Vendetta  7
 Sylwester Grzanka  Leg  5
 Tomasz Bernacki  Czarny Koń  4
 Marian Golis  Orły  4
 Jacek Kocus  Leg  4
 Artur Siekierski  Leg  4
 Krzysztof Rykalski  Orły  3
 Sławomir Szwalbe  Vendetta  3
 Paweł Wieczorek  Vendetta  3
 Dariusz Dębski  Diabol Team  2
 Sebastian Fudała  Orły  2
 Marcin Jadczak  Diabol Team  2
 Grzegorz Krzywiec  Bolteam  2
 Zbigniew Kubas  Aztex  2
 Szymon Łuczak  Bull Squad  2
 Robert Stolarski  Vendetta  2
 Piotr Szczęsny  Karolew  2
 Marcin Wroński  Leg  2
 Piotr Arendarczyk  Zmiennicy  1
 Dominik Białek  Autsajderzy  1
 Robert Bińczyk  Bolteam  1
 Jacek Domański  Bolteam  1
 Witold Geberle  Diabol Team  1
 Włodzimierz Janek  Aztex  1
 Zbigniew Jastrzębski  Autsajderzy  1
 Marcin Jezionek  Legion  1
 Adam Jeziorski  Lejdis Plus  1
 Maciej Kędzia  Orły  1
 Grzegorz Kujawiński  Dartallica  1
 Paweł Łazarski  Zmiennicy  1
 Kazimierz Malinowski  Karolew  1
 Dawid Matusiak  Aztex  1
 Przemysław Palmowski  Czarny Koń  1
 Rafał Piaseczny  Bolteam  1
 Sylwester Piciulewicz  Autsajderzy  1
 Przemysław Szajder  Aztex  1
 Rafał Werner  Legion  1
 Arkadiusz Wroński  Bull Squad  1


Zamknięcia powyżej 120 pkt.

 Zawodnik  Drużyna  Zejście
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew
170
 Marcin Jezionek  Legion
152
 Adam Jeziorski  Lejdis Plus
149
 Mariusz Piecyk  Aztex
145
 Marcin Jadczak  Diabol Team
136
 Robert Bińczyk  Bolteam
134
 Robert Piotrowski  Autsajderzy
131
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew
129
 Sławomir Szwalbe  Vendetta
128
 Krzysztof Rykalski  Orły
127
 Rafał Piaseczny  Bolteam
124
 Piotr Kujawski  Bolteam
120
 Bartłomiej Jakubowski  Czarny Koń
120


Legi skończone do 18 lotki

 Zawodnik  Drużyna  Lotka
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew
13
 Marcin Jezionek  Legion
15x2
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew
15x2
 Michał Gittler  Bull Squad
15
 Sylwester Grzanka  Leg
15
 Jacek Kocus  Leg
15
 Rafał Werner  Legion
15
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew
16x2
 Marian Golis  Orły
16
 Artur Siekierski  Leg
16
 Jarosław Tomczak  Karolew
16
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew
17x2
 Robert Bińczyk  Bolteam
17
 Krzysztof Broda  Czarny Koń
17
 Sylwester Grzanka  Leg
17
 Marcin Jezionek  Legion
17
 Piotr Klate  Bull Squad
17
 Zbigniew Kubas  Aztex
17
 Rafał Piaseczny  Bolteam
17
 Mariusz Piecyk  Aztex
17
 Sławomir Szwalbe  Vendetta
17
 Jarosław Tomczak  Karolew
17
 Andrzej Tyniec  Vendetta
17
 Rafał Werner  Legion
17
 Paweł Wieczorek  Vendetta
17
 Michał Kosiorkiewicz  Karolew
18x6
 Witold Geberle  Diabol Team
18x3
 Andrzej Tyniec  Vendetta
18x3
 Bartłomiej Jakubowski  Czarny Koń
18x2
 Rafał Piaseczny  Bolteam
18x2
 Mariusz Piecyk  Aztex
18x2
 Tomasz Bernacki  Czarny Koń
18
 Piotr Cecuła  Karolew
18
 Dariusz Dębski  Diabol Team
18
 Mariusz Filipczak  Autsajderzy
18
 Sebastian Fudała  Orły
18
 Sylwester Grzanka  Leg
18
 Marcin Jadczak  Diabol Team
18
 Maciej Kędzia  Orły
18
 Piotr Klate  Bull Squad
18
 Jacek Kocus  Leg
18
 Krzysztof Rykalski  Orły
18
 Artur Siekierski  Leg
18
 Sławomir Szwalbe  Vendetta
18
 Rafał Werner  Legion
18
 Paweł Wieczorek  Vendetta
18