Łódzka Liga Darta pod patronatem

Łódzkiego Stowarzyszenia Darta sezon 2017/2018

Tabela 1 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
10-0-0
    Włóczykije
10
20
109 : 31
2
9-0-1
    Sami Swoi
10
18
111 : 29
3
7-1-2
    Leg Łowicz
10
15
86 : 54
4
6-1-3
    Vendetta
10
13
76 : 64
5
4-2-4
    Orły Ozorków
10
10
69 : 71
6
3-2-5
    Czarny Koń
10
8
53 : 87
7
1-5-4
    Autsajderzy
10
7
58 : 82
8
2-1-6
    Dartsway
9
5
52 : 74
9
1-1-8
    Boltim
10
2
43 : 97
10
0-1-10
    Aztex
11
1
43 : 111
Przełozenia meczy: Vendetta 1, Dartsway 1, Czarny Koń 2, Włóczykije 1, Aztex 1, Sami Swoi 1, Legion 1


Tabela 2 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
8-1-0
    Diabol Team
9
17
95 : 31
2
8-0-1
    Karolew
9
16
100 : 26
3
5-0-3
    Dartallica
8
10
57 : 55
4
4-1-3
    Legion
8
9
56 : 56
5
4-0-5
    Lejdis Plus
9
8
54 : 72
6
2-1-6
    StanDart
9
5
52 : 77
7
1-1-7
    Dartmoon
9
3
40 : 86
8
1-0-8
    Zmiennicy
9
2
36 : 90




Maxy

 Zawodnik  Drużyna  Ilość
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi  4
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz  4
 Piotr Piątczak  Sami Swoi  4
 Dawid Herberg  Sami Swoi  3
 Zbigniew Jastrzębski  Autsajderzy  3
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi  3
 Andrzej Tyniec  Vendetta  3
 Dariusz Cieplucha  Włóczykije  2
 Dariusz Dębski  Diabol Team  2
 Bartłomiej Jakubowski  Czarny Koń  2
 Wojciech Kozłowski  Włóczykije  2
 Grzegorz Krzywiec  Bolteam  2
 Artur Siekierski  Leg Łowicz  2
 Robert Stolarski  Vendetta  2
 Damian Zawadzki  Zmiennicy  2
 Piotr Białecki  Włóczykije  1
 Sebastian Białecki  Włóczykije  1
 Szymon Bugajski  Dartsway  1
 Krzysztof Curyło  Dartallica  1
 Mariusz Filipczak  Dartsway  1
 Sebastian Fudała  Orły Ozorków  1
 Witold Geberle  Diabol Team  1
 Tomasz Iwanek  StanDart  1
 Maciej Kędzia  Orły Ozorków  1
 Dawid Matusiak  Aztex  1
 Przemysław Palmowski  Czarny Koń  1
 Rafał Piaseczny  Bolteam  1
 Sylwester Piciulewicz  Autsajderzy  1
 Mariusz Piecyk  Aztex  1
 Maciej Kędzia  Orły Ozorków  1
 Krzysztof Rykalski  Orły Ozorków  1
 Michał Solarz  Dartsway  1
 Maciej Stachniak  Lejdis Plus  1
 Krzysztof Studniarek  Legion  1
 Piotr Szczęsny  Dartsway  1
 Marek Taborowski  Dartmoon  1
 Tomasz Urbaniak  Lejdis Plus  1
 Paweł Wieczorek  Vendetta  1
 Marcin Wroński  Leg Łowicz  1


Zamknięcia powyżej 120 pkt.

 Zawodnik  Drużyna  Zejście
 Andrzej Tyniec  Vendetta
156
 Michał Zdunek  Dartallica
152
 Piotr Szczęsny  Dartsway
139
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
136
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
132
 Dawid Herberg  Sami Swoi
130
 Wojciech Kozłowski  Włóczykije
130
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
126


Legi skończone do 18 lotki

 Zawodnik  Drużyna  Lotka
 Piotr Szczęsny  Dartsway
13
 Andrzej Tyniec  Vendetta
14x2
 Wojciech Kozłowski  Włóczykije
14
 Sebastian Białecki  Włóczykije
15
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
15
 Robert Stolarski  Vendetta
15
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
16x2
 Artur Siekierski  Leg Łowicz
16x2
 Sebastian Białecki  Włóczykije
16
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
16
 Andrzej Tyniec  Vendetta
16
 Piotr Białecki  Włóczykije
17x4
 Dariusz Cieplucha  Włóczykije
17x2
 Sebastian Białecki  Włóczykije
17x2
 Andrzej Tyniec  Vendetta
17x2
 Marcin Wroński  Leg Łowicz
17x2
 Marian Golis  Orły Ozorków
17
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz
17
 Robert Piotrowski  Autsajderzy
17
 Artur Siekierski  Leg Łowicz
17
 Piotr Szczęsny  Dartsway
17
 Artur Siekierski  Leg Łowicz
18x4
 Andrzej Tyniec  Vendetta
18x3
 Sebastian Białecki  Włóczykije
18x2
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz
18x2
 Dawid Herberg  Sami Swoi
18x2
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
18x2
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
18
 Dariusz Dębski  Diabol Team
18
 Sebastian Fudała  Orły Ozorków
18
 Bartłomiej Jakubowski  Czarny Koń
18
 Zbigniew Jastrzębski  Autsajderzy
18
 Maciej Kędzia  Orły Ozorków
18
 Mariusz Krzewiński  Orły Ozorków
18
 Sylwester Piciulewicz  Autsajderzy
18
 Robert Stolarski  Vendetta
18
 Piotr Szczęsny  Dartsway
18
 Paweł Wieczorek  Vendetta
18
 Marcin Wroński  Leg Łowicz
18