Łódzka Liga Darta pod patronatem

Łódzkiego Stowarzyszenia Darta sezon 2017/2018

Tabela 1 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
17-0-1
    Sami Swoi
18
34
195 : 57
2
16-0-2
    Włóczykije
18
32
185 : 67
3
13-2-3
    Leg Łowicz
18
28
154 : 98
4
10-2-6
    Vendetta
18
22
141 : 111
5
7-3-8
    Orły Ozorków
18
17
121 : 131
6
4-8-6
    Autsajderzy
18
16
117 : 135
7
5-2-11
    Czarny Koń
18
11
91 : 161
8
3-1-14
    Aztex
18
7
80 : 172
9
3-1-14
    Dartsway
18
6
95 : 157
10
1-3-14
    Boltim
18
4
81 : 171
-1 punkt za oddanie walkowera: Boltim, Dartsway, Czarny Koń


Tabela 2 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
12-1-1
    Karolew
14
25
154 : 42
2
11-2-1
    Diabol Team
14
24
142 : 54
3
7-0-7
    Lejdis Plus
14
14
85 : 111
4
6-0-8
    Dartallica
14
12
90 : 106
5
5-2-7
    Legion
14
12
86 : 110
6
4-2-8
    Zmiennicy
14
10
78 : 118
7
4-1-9
    StanDart
14
9
81 : 115
8
2-2-10
    Dartmoon
14
5
65 : 131
-1 punkt za oddanie walkowera: Dartmoon


Maxy

 Zawodnik  Drużyna  Ilość
 Piotr Piątczak  Sami Swoi  8
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi  5
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz  5
 Maciej Kędzia  Orły Ozorków  5
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi  5
 Sebastian Białecki  Włóczykije  4
 Zbigniew Jastrzębski  Autsajderzy  4
 Dawid Herberg  Sami Swoi  3
 Piotr Białecki  Włóczykije  3
 Sebastian Gebler  Włóczykije  3
 Grzegorz Krzywiec  Bolteam  3
 Sylwester Piciulewicz  Autsajderzy  3
 Robert Piotrowski  Autsajderzy  3
 Artur Siekierski  Leg Łowicz  3
 Andrzej Tyniec  Vendetta  3
 Dariusz Cieplucha  Włóczykije  2
 Dariusz Dębski  Diabol Team  2
 Bartłomiej Jakubowski  Czarny Koń  2
 Jacek Kocus  Leg Łowicz  2
 Wojciech Kozłowski  Włóczykije  2
 Artur Siekierski  Leg Łowicz  3
 Mariusz Piecyk  Aztex  2
 Robert Stolarski  Vendetta  2
 Paweł Wieczorek  Vendetta  2
 Marcin Wroński  Leg Łowicz  2
 Damian Zawadzki  Zmiennicy  2
 Szymon Bugajski  Dartsway  1
 Piotr Cecuła  Karolew  1
 Krzysztof Curyło  Dartallica  1
 Rafał Dudzik  Dartallica  1
 Mariusz Filipczak  Dartsway  1
 Sebastian Fudała  Orły Ozorków  1
 Witold Geberle  Diabol Team  1
 Tomasz Iwanek  StanDart  1
 Marcin Jadczak  Diabol Team  1
 Marcin Jezionek  Włóczykije  1
 Mariusz Krzewiński  Orły Ozorków  1
 Kazimierz Malinowski  Karolew  1
 Dawid Matusiak  Aztex  1
 Artur Narkowicz  Włóczykije  1
 Przemysław Palmowski  Czarny Koń  1
 Rafał Piaseczny  Bolteam  1
 Krzysztof Rykalski  Orły Ozorków  1
 Przemysław Snarski  Vendetta  1
 Michał Solarz  Dartsway  1
 Lucyna Stachniak  Lejdis Plus  1
 Maciej Stachniak  Lejdis Plus  1
 Krzysztof Studniarek  Legion  1
 Piotr Szczęsny  Dartsway  1
 Marek Taborowski  Dartmoon  1
 Tomasz Urbaniak  Lejdis Plus  1


Zamknięcia powyżej 120 pkt.

 Zawodnik  Drużyna  Zejście
 Andrzej Tyniec  Vendetta
156
 Michał Zdunek  Dartallica
152
 Paweł Wieczorek  Vendetta
150
 Jarosław Tomczak  Dartsway
141
 Piotr Szczęsny  Dartsway
139
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
139
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
136
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
132
 Sebastian Białecki  Włóczykije
131
 Jacek Domański  Bolteam
131
 Dawid Herberg  Sami Swoi
130
 Wojciech Kozłowski  Włóczykije
130
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
126
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
120
 Artur Siekierski  Leg Łowicz
120
 Andrzej Tyniec  Vendetta
120


Legi skończone do 18 lotki

 Zawodnik  Drużyna  Lotka
 Piotr Szczęsny  Dartsway
13
 Andrzej Tyniec  Vendetta
14x2
 Wojciech Kozłowski  Włóczykije
14
 Krzysztof Rykalski  Orły Ozorków
14
 Sebastian Białecki  Włóczykije
15x2
 Piotr Białecki  Włóczykije
15
 Grzegorz Krzywiec  Boltim
15
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
15
 Robert Stolarski  Vendetta
15
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
16x3
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
16x3
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
16x3
 Artur Siekierski  Leg Łowicz
16x2
 Sebastian Białecki  Włóczykije
16
 Piotr Białecki  Włóczykije
16
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
16
 Sylwester Piciulewicz  Autsajderzy
16
 Andrzej Tyniec  Vendetta
16
 Piotr Białecki  Włóczykije
17x4
 Andrzej Tyniec  Vendetta
17x3
 Dariusz Cieplucha  Włóczykije
17x2
 Sebastian Białecki  Włóczykije
17x2
 Marcin Wroński  Leg Łowicz
17x2
 Marian Golis  Orły Ozorków
17
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz
17
 Dawid Herberg  Sami Swoi
17
 Marcin Jezionek  Włóczykije
17
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
17
 Robert Piotrowski  Autsajderzy
17
 Krzysztof Rykalski  Orły Ozorków
17
 Artur Siekierski  Leg Łowicz
17
 Piotr Szczęsny  Dartsway
17
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
18x5
 Andrzej Tyniec  Vendetta
18x5
 Sebastian Białecki  Włóczykije
18x4
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz
18x4
 Artur Siekierski  Leg Łowicz
18x4
 Piotr Piątczak  Sami Swoi
18x3
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
18x2
 Dawid Herberg  Sami Swoi
18x2
 Sylwester Piciulewicz  Autsajderzy
18x2
 Marcin Wroński  Leg Łowicz
18x2
 Piotr Białecki  Włóczykije
18
 Dariusz Dębski  Diabol Team
18
 Jacek Domański  Bolteam
18
 Sebastian Fudała  Orły Ozorków
18
 Bartłomiej Jakubowski  Czarny Koń
18
 Zbigniew Jastrzębski  Autsajderzy
18
 Maciej Kędzia  Orły Ozorków
18
 Mariusz Krzewiński  Orły Ozorków
18
 Kazimierz Malinowski  Karolew
18
 Mariusz Piecyk  Aztex
18
 Robert Piotrowski  Autsajderzy
18
 Robert Stolarski  Vendetta
18
 Piotr Szczęsny  Dartsway
18
 Paweł Wieczorek  Vendetta
18