PUCHAR ŁODZI 2017/2018


SOFT - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
02.IX
Agrafka
II
11.XI
Rokita
III
27.I
Rokita
IV
24.III
Ignorantka
IV
26.V
 
1
  Sebastian Białecki
  
248
96
72
80
 
 
2
  Piotr Białecki
  
160
16
48
96
 
 
3
  Andrzej Tyniec
  
136
80
8
48
 
 
4
  Paweł Wieczorek
  
136
48
56
32
 
 
5
  Robert Stolarski
  
120
48
8
64
 
 
6
  Dawid Herberg
  
112
56
-
56
 
 
7
  Sławomir Borowiecki
  
104
-
88
16
 
 
8
  Zbigniew Jastrzębski
  
88
32
24
32
 
 
9
  Sylwester Piciulewicz
  
80
16
16
48
 
 
10
  Rafał Uniszewski
  
80
40
24
16
 
 
11
  Adam Kubiak
  
64
64
-
-
 
 
12
  Łukasz Czarnecki
  
60
4
16
40
 
 
13
  Dariusz Cieplucha
  
56
16
-
40
 
 
14
  Michał Sosnowski
  
56
32
-
24
 
 
15
  Maciej Stachniak
  
48
-
40
8
 
 
16
  Tomasz Bernacki
  
48
16
-
32
 
 
17
  Włodziemierz Janek
  
48
-
24
24
 
 
18
  Michał Borowiecki
  
48
32
8
8
 
 
19
  Zbigniew Kubas
  
44
4
16
24
 
 
20
  Robert Bińczyk
  
40
-
40
-
 
 
 
  Marcin Jezionek
  
40
40
-
-
 
 
22
  Robert Piotrowski
  
40
4
4
32
 
 
23
  Sebastian Fudała
  
32
32
-
-
 
 
 
  Dariusz Dębski
  
32
-
32
-
 
 
 
  Piotr Piątczak
  
32
-
32
-
 
 
26
  Robert Majewski
  
32
24
8
-
 
 
27
  Dominik Białek
  
32
8
8
16
 
 
28
  Michał Solarz
  
28
4
24
-
 
 
29
  Marcin Chłodnicki
  
24
-
-
24
 
 
 
  Michał Pilecki
  
24
24
-
-
 
 
 
  Krzysztof Rykalski
  
24
24
-
-
 
 
 
  Piotr Szczęsny
  
24
24
-
-
 
 
33
  Adam Kuljon
  
24
8
-
16
 
 
 
  Dawid Sysio
  
24
8
-
16
 
 
 
  Marcin Ziemiański
  
24
16
-
8
 
 
36
  Arkadiusz Wroński
  
24
4
4
16
 
 
37
  Marcin Figlus
  
20
4
-
16
 
 
 
  Tomasz Urbaniak
  
20
16
4
-
 
 
39
  Przemysław Szajder
  
20
8
4
8
 
 
 
  Adam Wyrwał
  
20
4
8
8
 
 
41
  Tomasz Cepa
  
16
16
-
-
 
 
 
  Tomasz Kozanowski
  
16
16
-
-
 
 
 
  Michał Kwieciński
  
16
-
16
-
 
 
 
  Jacek Sychniak
  
16
-
-
16
 
 
45
  Konrad Kosiński
  
16
4
4
8
 
 
46
  Przemysław Palmowski
  
12
4
-
8
 
 
47
  Michał Borowiecki
  
8
-
-
8
 
 
 
  Krzysztof Curyło
  
8
8
-
-
 
 
 
  Tomasz Iwanek
  
8
8
-
-
 
 
 
  Łukasz Jęczmień
  
8
-
8
-
 
 
 
  Waldemar Pusz
  
8
8
-
-
 
 
 
  Przemysław Snarski
  
8
8
-
-
 
 
 
  Piotr Szum
  
8
-
-
8
 
 
 
  Damian Zawadzki
  
8
-
8
-
 
 
55
  Adam Jurzyk
  
4
4
-
-
 
 
 
  Andrzej Klate
  
4
-
4
-
 
 
 
  Arkadiusz Jastrzębski
  
4
-
-
4
 
 
 
  Mariusz Piecyk
  
4
-
4
-
 
 
 
  Krzysztof Żychliński
  
4
4
-
-
 
 
 
  Sławomir Iwaniec
  
4
4
-
-
 
 
 
  Michał Gnatowski
  
4
4
-
-
 
 
 
  Maciej Smura
  
4
4
-
-
 
 
 
  Sebastian Zwierzchowski
  
4
-
4
-
 
 
 
  63
 
46
32
33
 
 



SOFT - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
02.IX
Agrafka
II
11.XI
Rokita
III
27.I
Rokita
IV
24.III
Ignorantka
IV
26.V
 
1
  Kalina Pietrzak
  
36
20
16
-
 
 
2
  Emilia Urbaniak
  Lejdis
34
8
20
6
 
 
3
  Urszula Grzelka
  
30
6
4
20
 
 
4
  Emilia Urbaniak
  
28
12
8
8
 
 
5
  Monika Majewska
  
26
16
4
6
 
 
6
  Wiola Zajda
  
24
8
-
16
 
 
7
  Magda Solarz
  
22
10
12
-
 
 
8
  Daria Czarnecka
  
18
6
8
4
 
 
9
  Lucyna Stachniak
  
14
-
6
8
 
 
10
  Beata Szum
  
12
-
-
12
 
 
11
  Paulina Miśkiewicz
  
10
-
10
-
 
 
 
  Krystyna Żurawska
  
10
-
-
10
 
 
13
  Emilia Bernacka
  
8
4
-
4
 
 
14
  Joanna Taubert
  
6
-
6
-
 
 
15
  Justyna Pilecka
  
4
4
-
-
 
 
 
  15
 
10
10
10
 
 
STEEL - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
28.X
Rokita
II
16.XII
Rokita
III
24.II
Rokita
IV
28.IV
 
1
  Piotr Białecki
 
160
80
80
 
 
2
  Dawid Herberg
 
112
64
48
 
 
3
  Michał Kosiorkiewicz
 
32
32
64
 
 
4
  Dariusz Cieplucha
 
80
48
32
 
 
 
  Sebastian Białecki
 
80
32
48
 
 
6
  Robert Majewski
 
48
48
-
 
 
7
  Rafał Werner
 
48
32
16
 
 
8
  Arkadiusz Wroński
 
32
32
-
 
 
 
  Marcin Jezionek
 
32
-
32
 
 
 
  Marek Kasiński
 
32
-
32
 
 
 
  Piotr Szczęsny
 
32
-
32
 
 
12
  Rafał Uniszewski
 
32
16
16
 
 
13
  Michał Borowiecki
 
16
16
-
 
 
 
  Jacek Domański
 
16
16
-
 
 
 
  Włodzimierz Janek
 
16
-
16
 
 
 
  Jarosław Pietrzak
 
16
-
16
 
 
 
  Michał Saładajczyk
 
16
16
-
 
 
18
  Przemysław Szajder
 
16
8
8
 
 
19
  Adam Kuljon
 
12
8
4
 
 
20
  Michał Solarz
 
8
8
-
 
 
 
  Sławomir Konczak
 
8
-
8
 
 
 
  Tomasz Smulewicz
 
8
-
8
 
 
 
  August Żeromiński
 
8
-
8
 
 
 
  Sebastian Zwierzchowski
 
8
8
-
 
 
25
  Piotr Kujawski
 
4
4
-
 
 
 
  Maciej Lisaj
 
4
4
-
 
 
 
  Dawid Sysio
 
4
4
-
 
 
 
  27
 
19
17
 
 



STEEL - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
28.X
Rokita
II
16.XII
Rokita
III
24.II
Rokita
IV
28.IV
 
1
  Kalina Pietrzak
  
36
20
16
 
 
2
  Wiola Zajda
  
32
12
20
 
 
3
  Magda Solarz
  
28
16
12
 
 
 
  3
 
3
3
 
 


MAXY
 Dawid Herberg   9 
 Sebastian Białecki   4 
 Piotr Białecki   4 
 Marcin Jezionek   3 
 Michał Kosiorkiewicz   2 
 Rafał Uniszewski   2 
 Sławomir Borowiecki   1 
 Dariusz Cieplucha   1 
 Zbiegniew Jastrzębski   1 
 Zbigniew Kubas   1 
 Piotr Piątczak   1 
 Krzysztof Rykalski   1 
 Michał Sosnowski   1 
 Lucyna Stachniak   1 
 Marcin Ziemiański   1 
ZEJŚCIA
 Tonasz Cepa   143 
 Michał Kosiorkiewicz   138 
 Sebastian Białecki   131 
 Dariusz Cieplucha   128 
ZAKOŃCZENIA
 Piotr Białecki   14L 
 Sebastian Białecki   14L 
 Sławomir Borowiecki   14L 
 Paweł Wieczorek   14L 
 Sebastian Białecki   15Lx2 
 Michał Kosiorkiewicz   15L 
 Marcin Jezionek   16L 
 Robert Majewski   16L 
 Michał Kosiorkiewicz   17Lx2 
 Piotr Białecki   17L 
 Dawid Herberg   17L 
 Zbigniew Jastrzębski   17L 
 Robert Stolarski   17L 
 Piotr Białecki   18Lx4 
 Sebastian Białecki   18Lx4 
 Michał Kosiorkiewicz   18Lx2 
 Dariusz Cieplucha   18L 






REGULAMIN

Turnieje steela i softa - soboty, godzina 17-ta (zapisy do 16.30)

zasady gry dla Pań:
jeśli do turnieju zgłosi się 4 lub mniej zawodniczek to grają w turnieju głównym, a kolejność miedzy nimi ustalana jest na podstawie miejsc zajętych w turnieju, jeśli miejsce jest takie samo decyduje jeden leg dogrywkowy. Jeśli zgłosi się 5 zawodniczek grają "każda z każdą", od 6 grają normalną drabinkę.

W każdym z rankingów kwalifikuje obecność na 3 turniejach
(dotyczy to także ewentualnych nagród za "wpisy")

Steel połączony z Pucharem Polski POD i z okręgówkami POD
Steel: turniej w systemie grupowym; o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego
Soft: turniej w systemie double K.O.

Wpisowe steel - 20zł
Wpisowe soft - 10zł + wrzuty przegrywajacego

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca w tabeli, jest rozstawiona.

Nagrody Steel - puchary i koperty dla pierwszej 3-ki po zakończeniu cyklu

Nagrody Soft - wpisowe przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu (koperty dla pierszej 3-ki + puchary, statuetki dla pierwszej połowy sklasyfikowanych