PUCHAR ŁODZI 2017/2018


SOFT - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
02.IX
Agrafka
II
11.XI
Rokita
III
27.I
Rokita
IV
24.III
 
IV
26.V
 
1
  Sebastian Białecki
  
168
96
72
 
 
 
2
  Paweł Wieczorek
  
104
48
56
 
 
 
3
  Sławomir Borowiecki
  
88
-
88
 
 
 
4
  Andrzej Tyniec
  
88
80
8
 
 
 
5
  Adam Kubiak
  
64
64
-
 
 
 
6
  Piotr Białecki
  
64
16
48
 
 
 
7
  Rafał Uniszewski
  
64
40
24
 
 
 
8
  Dawid Herberg
  
56
56
-
 
 
 
8
  Robert Stolarski
  
56
48
8
 
 
 
10
  Zbigniew Jastrzębski
  
56
32
24
 
 
 
11
  Robert Bińczyk
  
40
-
40
 
 
 
 
  Marcin Jezionek
  
40
40
-
 
 
 
 
  Maciej Stachniak
  
40
-
40
 
 
 
14
  Michał Borowiecki
  
40
32
8
 
 
 
15
  Sebastian Fudała
  
32
32
-
 
 
 
 
  Dariusz Dębski
  
32
-
32
 
 
 
 
  Piotr Piątczak
  
32
-
32
 
 
 
 
  Michał Sosnowski
  
32
32
-
 
 
 
19
  Robert Majewski
  
32
24
8
 
 
 
20
  Sylwester Piciulewicz
  
32
16
16
 
 
 
21
  Michał Solarz
  
28
4
24
 
 
 
22
  Włodziemierz Janek
  
24
-
24
 
 
 
 
  Michał Pilecki
  
24
24
-
 
 
 
 
  Krzysztof Rykalski
  
24
24
-
 
 
 
 
  Piotr Szczęsny
  
24
24
-
 
 
 
26
  Łukasz Czarnecki
  
20
4
16
 
 
 
 
  Zbigniew Kubas
  
20
4
16
 
 
 
 
  Tomasz Urbaniak
  
20
16
4
 
 
 
29
  Tomasz Bernacki
  
16
16
-
 
 
 
 
  Tomasz Cepa
  
16
16
-
 
 
 
 
  Dariusz Cieplucha
  
16
16
-
 
 
 
 
  Tomasz Kozanowski
  
16
16
-
 
 
 
 
  Michał Kwieciński
  
16
-
16
 
 
 
 
  Marcin Ziemiański
  
16
16
-
 
 
 
35
  Dominik Białek
  
16
8
8
 
 
 
36
  Przemysław Szajder
  
12
8
4
 
 
 
 
  Adam Wyrwał
  
12
4
8
 
 
 
38
  Krzysztof Curyło
  
8
8
-
 
 
 
 
  Tomasz Iwanek
  
8
8
-
 
 
 
 
  Łukasz Jęczmień
  
8
-
8
 
 
 
 
  Adam Kuljon
  
8
8
-
 
 
 
 
  Waldemar Pusz
  
8
8
-
 
 
 
 
  Przemysław Snarski
  
8
8
-
 
 
 
 
  Dawid Sysio
  
8
8
-
 
 
 
 
  Damian Zawadzki
  
8
-
8
 
 
 
46
  Arkadiusz Wroński
  
8
4
4
 
 
 
 
  Konrad Kosiński
  
8
4
4
 
 
 
 
  Robert Piotrowski
  
8
4
4
 
 
 
49
  Marcin Figlus
  
4
4
-
 
 
 
 
  Przemysław Palmowski
  
4
4
-
 
 
 
 
  Adam Jurzyk
  
4
4
-
 
 
 
 
  Andrzej Klate
  
4
-
4
 
 
 
 
  Mariusz Piecyk
  
4
-
4
 
 
 
 
  Krzysztof Żychliński
  
4
4
-
 
 
 
 
  Sławomir Iwaniec
  
4
4
-
 
 
 
 
  Michał Gnatowski
  
4
4
-
 
 
 
 
  Maciej Smura
  
4
4
-
 
 
 
 
  Sebastian Zwierzchowski
  
4
-
4
 
 
 
 
  58
 
46
32
 
 
 



SOFT - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
02.IX
Agrafka
II
11.XI
Rokita
III
27.I
Rokita
IV
24.III
 
IV
26.V
 
1
  Kalina Pietrzak
  
36
20
16
 
 
 
2
  Emilia Urbaniak
  Lejdis
28
8
20
 
 
 
3
  Magda Solarz
  
22
10
12
 
 
 
4
  Monika Majewska
  
20
16
4
 
 
 
5
  Emilia Urbaniak
  
20
12
8
 
 
 
6
  Daria Czarnecka
  
14
6
8
 
 
 
7
  Paulina Miśkiewicz
  
10
-
10
 
 
 
8
  Urszula Grzelka
  
10
6
4
 
 
 
9
  Wiola Zajda
  
8
8
-
 
 
 
10
  Lucyna Stachniak
  
6
-
6
 
 
 
 
  Joanna Taubert
  
6
-
6
 
 
 
12
  Justyna Pilecka
  
4
4
-
 
 
 
 
  Emilia Bernacka
  
4
4
-
 
 
 
 
  13
 
10
10
 
 
 
STEEL - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
28.X
Rokita
II
16.XII
Rokita
III
24.II
 
IV
28.IV
 
1
  Piotr Białecki
 
80
80
 
 
 
2
  Dawid Herberg
 
64
64
 
 
 
3
  Dariusz Cieplucha
 
48
48
 
 
 
 
  Robert Majewski
 
48
48
 
 
 
5
  Sebastian Białecki
 
32
32
 
 
 
 
  Michał Kosiorkiewicz
 
32
32
 
 
 
 
  Rafał Werner
 
32
32
 
 
 
 
  Arkadiusz Wroński
 
32
32
 
 
 
9
  Michał Borowiecki
 
16
16
 
 
 
 
  Jacek Domański
 
16
16
 
 
 
 
  Michał Saładajczyk
 
16
16
 
 
 
 
  Rafał Uniszewski
 
16
16
 
 
 
13
  Adam Kuljon
 
8
8
 
 
 
 
  Michał Solarz
 
8
8
 
 
 
 
  Przemysław Szajder
 
8
8
 
 
 
 
  Sebastian Zwierzchowski
 
8
8
 
 
 
17
  Piotr Kujawski
 
4
4
 
 
 
 
  Maciej Lisaj
 
4
4
 
 
 
 
  Dawid Sysio
 
4
4
 
 
 
 
  19
 
19
 
 
 



STEEL - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
28.X
Rokita
II
16.XII
Rokita
III
24.II
 
IV
28.IV
 
1
  Kalina Pietrzak
  
20
20
 
 
 
2
  Magda Solarz
  
16
16
 
 
 
3
  Wiola Zajda
  
12
12
 
 
 
 
  3
 
3
 
 
 


MAXY
 Dawid Herberg   4 
 Marcin Jezionek   2 
 Sebastian Białecki   3 
 Piotr Białecki   1 
 Sławomir Borowiecki   1 
 Zbiegniew Jastrzębski   1 
 Michał Kosiorkiewicz   1 
 Zbigniew Kubas   1 
 Piotr Piątczak   1 
 Krzysztof Rykalski   1 
 Michał Sosnowski   1 
 Lucyna Stachniak   1 
 Rafał Uniszewski   1 
 Marcin Ziemiański   1 
ZEJŚCIA
 Tonasz Cepa   143 
ZAKOŃCZENIA
 Sławomir Borowiecki   14L 
 Paweł Wieczorek   14L 
 Sebastian Białecki   15L 
 Michał Kosiorkiewicz   15L 
 Robert Majewski   16L 
 Piotr Białecki   17L 
 Zbigniew Jastrzębski   17L 
 Michał Kosiorkiewicz   17L 
 Piotr Białecki   18L 
 Sebastian Białecki   18L 






REGULAMIN

Turnieje steela i softa - soboty, godzina 17-ta (zapisy do 16.30)

zasady gry dla Pań:
jeśli do turnieju zgłosi się 4 lub mniej zawodniczek to grają w turnieju głównym, a kolejność miedzy nimi ustalana jest na podstawie miejsc zajętych w turnieju, jeśli miejsce jest takie samo decyduje jeden leg dogrywkowy. Jeśli zgłosi się 5 zawodniczek grają "każda z każdą", od 6 grają normalną drabinkę.

W każdym z rankingów kwalifikuje obecność na 3 turniejach
(dotyczy to także ewentualnych nagród za "wpisy")

Steel połączony z Pucharem Polski POD i z okręgówkami POD
Steel: turniej w systemie grupowym; o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego
Soft: turniej w systemie double K.O.

Wpisowe steel - 20zł
Wpisowe soft - 10zł + wrzuty przegrywajacego

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca w tabeli, jest rozstawiona.

Nagrody Steel - puchary i koperty dla pierwszej 3-ki po zakończeniu cyklu

Nagrody Soft - wpisowe przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu (koperty dla pierszej 3-ki + puchary, statuetki dla pierwszej połowy sklasyfikowanych