PUCHAR ŁODZI 2018/2019


SOFT - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
17.XI
Rokita
II
05.I
9-ka
III
16.II
Rokita
IV
14.IV
Ignorantka
1
  Sebastian Białecki
  
88
88
 
 
 
2
  Piotr Białecki
  
72
72
 
 
 
3
  Michał Kosiorkiewicz
  
56
56
 
 
 
4
  Włodzimierz Janek
  
48
48
 
 
 
5
  Dominik Białek
  
40
40
 
 
 
 
  Witold Geberle
  
40
40
 
 
 
7
  Łukasz Czarnecki
  
32
32
 
 
 
 
  Grzegorz Krzywiec
  
32
32
 
 
 
9
  Tomasz Bernacki
  
24
24
 
 
 
 
  Dariusz Cieplucha
  
24
24
 
 
 
 
  Zbigniew Kubas
  
24
24
 
 
 
 
  Maciej Stachniak
  
24
24
 
 
 
13
  Dariusz Dębski
  
16
16
 
 
 
 
  Szymon Łuczak
  
16
16
 
 
 
 
  Robert Majewski
  
16
16
 
 
 
 
  Rafał Uniszewski
  
16
16
 
 
 
17
  Sławomir Iwaniec
  
8
8
 
 
 
 
  Zbigniew Jastrzębski
  
8
8
 
 
 
 
  Daniel Kędzierski
  
8
8
 
 
 
 
  Sylwester Piciulewicz
  
8
8
 
 
 
 
  Marek Sienkiewicz
  
8
8
 
 
 
 
  Piotr Szczęsny
  
8
8
 
 
 
 
  Jacek Szelest
  
8
8
 
 
 
 
  Arkadiusz Wroński
  
8
8
 
 
 
25
  Maciej Barwicki
  
4
4
 
 
 
 
  Konrad Kosiński
  
4
4
 
 
 
 
  Adam Kuljon
  
4
4
 
 
 
 
  Jarosław Pietrzak
  
4
4
 
 
 
 
  Robert Piotrowski
  
4
4
 
 
 
 
  29
 
29
 
 
 



SOFT - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
17.XI
Rokita
II
05.I
9-ka
III
16.II
Rokita
IV
14.IV
Ignorantka
1
  Emilia Urbaniak (Boltim)
  
20
20
 
 
 
2
  Wiola Zajda
  
16
16
 
 
 
3
  Ula Grzelka
  
12
12
 
 
 
4
  Lucyna Stachniak
  
10
10
 
 
 
5
  Daria Czarnecka
  
8
8
 
 
 
 
  Róża Kowalonek
  
8
8
 
 
 
7
  Monika Bielawska
  
6
6
 
 
 
 
  7
 
7
 
 
 
STEEL - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
27.X
9-ka
II
08.XII
Rokita
III
09.III
Ignorantka
IV
11.V
9-ka
1
  Piotr Cecuła
  
112
72
40
 
 
2
  Rafał Uniszewski
  
96
24
72
 
 
3
  Sebastian Białecki
  
88
88
-
 
 
4
  Michał Kosiorkiewicz
  
80
56
24
 
 
5
  Jarosław Pietrzak
  
72
16
56
 
 
6
  Marcin Jezionek
  
64
56
8
 
 
7
  Dominik Białek
  
64
40
24
 
 
8
  Przemysław Szajder
  
48
8
40
 
 
 
  August Żeromiński
  
48
40
8
 
 
10
  Włodzimierz Janek
  
48
24
24
 
 
11
  Dariusz Cieplucha
  
44
40
4
 
 
12
  Wiola Zajda
  
40
40
-
 
 
13
  Adam Kuljon
  
28
24
4
 
 
14
  Piotr Białecki
  
24
24
-
 
 
 
  Michał Borowiecki
  
24
-
24
 
 
16
  Jacek Szelest
  
24
16
8
 
 
17
  Sławomir Konczak
  
16
16
-
 
 
 
  Robert Majewski
  
16
16
-
 
 
19
  Tomasz Bernacki
  
12
8
4
 
 
20
  Marcin Gębarowski
  
8
-
8
 
 
 
  Marek Kasiński
  
8
8
-
 
 
 
  Piotr Szczęsny
  
8
8
-
 
 
23
  Konrad Kosiński
  
4
4
-
 
 
 
  Tomasz Smulewicz
  
4
-
4
 
 
 
  Rafał Werner
  
4
4
-
 
 
 
  25
 
22
16
 
 



STEEL - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
27.X
9-ka
II
08.XII
Rokita
III
09.III
Ignorantka
IV
11.V
9-ka
1
  Wiola Zajda
  
60
40
20
 
 
2
  Joanna Taubert
  
16
-
16
 
 
3
  Emilia Bernacka
  
12
-
12
 
 
4
  Katarzyna Grzyb
  
10
-
10
 
 
 
  4
 
1
4
 
 


MAXY
 Piotr Białecki   3 
 Włodzimierz Janek   3 
 Sebastian Białecki   3 
 Zbigniew Jastrzębski   1 
 Michał Kosiorkiewicz   1 
 Jacek Szelest   1 
ZEJŚCIA
 Sebastian Białecki   170 
 Piotr Cecuła   156 
 Marcin Jezionek   156 
 Sebastian Białecki   149 
 Piotr Białecki   134 
 Michał Kosiorkiewicz   125 
ZAKOŃCZENIA
 Piotr Cecuła   15Lx2 
 Sebastian Białecki   16L 
 Michał Kosiorkiewicz   17Lx2 
 Piotr Białecki   17L 
 Sebastian Białecki   17L 
 Włodzimierz Janek   17L 
 Sebastian Białecki   18Lx3 






REGULAMIN

Turnieje steela i softa - soboty, godzina 17-ta (zapisy do 16.30)

zasady gry dla Pań:
jeśli do turnieju zgłosi się 4 lub mniej zawodniczek to grają w turnieju głównym, a kolejność miedzy nimi ustalana jest na podstawie miejsc zajętych w turnieju, jeśli miejsce jest takie samo decyduje jeden leg dogrywkowy. Jeśli zgłosi się 5 zawodniczek grają "każda z każdą", od 6 grają normalną drabinkę.

W każdym z rankingów kwalifikuje obecność na 3 turniejach
(dotyczy to także ewentualnych nagród za "wpisy")

Steel połączony z Pucharem Polski POD i z okręgówkami POD
Steel: turniej w systemie grupowym; o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego
Soft: turniej w systemie double K.O.

Wpisowe steel - 20zł
Wpisowe soft - 10zł + wrzuty przegrywajacego

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca w tabeli, jest rozstawiona.

Nagrody Steel - puchary i koperty dla pierwszej 3-ki po zakończeniu cyklu

Nagrody Soft - wpisowe przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu (koperty dla pierszej 3-ki + puchary, statuetki dla pierwszej połowy sklasyfikowanych


Rokita - Podgórna 20
9-ka - Wileńska 38