PUCHAR ŁODZI 2018/2019


`
SOFT - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
17.XI
Rokita
II
05.I
Pub 9
III
16.II
Rokita
IV
13.IV
Ignorantka
1
  Sebastian Białecki
  
264
88
80
96
 
2
  Piotr Białecki
  
248
72
96
80
 
3
  Michał Kosiorkiewicz
  
136
56
64
16
 
4
  Włodzimierz Janek
  
120
48
48
24
 
5
  Rafał Uniszewski
  
112
16
40
56
 
6
  Witold Geberle
  
104
40
24
40
 
7
  Dariusz Cieplucha
  
96
24
32
40
 
8
  Przemysław Palmowski
  
80
-
16
64
 
9
  Zbigniew Kubas
  
80
24
8
48
 
10
  Dominik Białek
  
72
40
32
-
 
11
  Zbigniew Jastrzębski
  
72
8
16
48
 
12
  Maciej Stachniak
  
72
24
32
16
 
 
  Tomasz Bernacki
  
72
24
16
32
 
14
  Jacek Szelest
  
64
8
56
-
 
15
  Łukasz Czarnecki
  
64
32
24
8
 
16
  Michał Sosnowski
  
56
-
48
8
 
17
  Sylwester Piciulewicz
  
56
8
16
32
 
18
  Piotr Cecuła
  
40
-
40
-
 
19
  Grzegorz Kujawiński
  
40
-
24
16
 
 
  Piotr Szum
  
40
-
24
16
 
21
  Adam Kuljon
  
40
4
4
32
 
22
  Grzegorz Krzywiec
  
32
32
-
-
 
 
  Adam Jeziorski
  
32
-
32
-
 
 
  Paweł Urbaniak
  
32
-
-
32
 
25
  Mirosław Drążek
  
32
-
8
24
 
26
  Konrad Kosiński
  
32
4
4
24
 
27
  Arkadiusz Wroński
  
32
8
8
16
 
28
  Marcin Figlus
  
28
-
4
24
 
29
  Piotr Szczęsny
  
24
8
16
-
 
30
  Szymon Łuczak
  
20
16
4
-
 
 
  Krzysztof Szrejter
  
20
-
16
4
 
32
  Dariusz Dębski
  
16
16
-
-
 
 
  Hary Biller
  
16
-
-
16
 
 
  Grzegorz Kasiński
  
16
-
-
16
 
 
  Michał Solarz
  
16
-
16
-
 
 
  Radosław Tatarzyński
  
16
-
16
-
 
 
  Robert Majewski
  
16
16
-
-
 
 
  Rafał Werner
  
16
-
-
16
 
39
  Piotr Kępa
  
16
-
8
8
 
40
  Robert Piotrowski
  
12
4
8
-
 
 
  Marek Sienkiewicz
  
12
8
4
-
 
 
  Paweł Lewandowski
  
12
-
4
8
 
 
  Tomasz Borszyński
  
12
-
4
8
 
 
  Kamil Kusiak
  
12
-
4
8
 
45
  Sławomir Iwaniec
  
8
8
-
-
 
 
  Marcin Janicki
  
8
-
8
-
 
 
  Michał Zdunek
  
8
-
8
-
 
 
  Daniel Kędzierski
  
8
8
-
-
 
 
  Jerzy Kikosicki
  
8
-
-
8
 
 
  Przemysław Szajder
  
8
-
-
8
 
 
  Krzysztof Włodarczyk
  
8
-
8
-
 
52
  Maciej Barwicki
  
8
4
4
-
 
53
  Jarosław Pietrzak
  
4
4
-
-
 
 
  Robert Bińczyk
  
4
-
4
-
 
 
  Krzysztof Lange
  
4
-
4
-
 
 
  Jacek Domański
  
4
-
4
-
 
 
  56
 
29
44
33
 



SOFT - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
17.XI
Rokita
II
05.I
Pub 9
III
16.II
Rokita
IV
13.IV
Ignorantka
1
  Emilia Urbaniak (Boltim)
  
50
20
10
20
 
2
  Wiola Zajda
  
44
16
16
12
 
3
  Ula Grzelka
  
38
12
20
6
 
4
  Lucyna Stachniak
  
24
10
4
10
 
5
  Monika Bielawska
  
22
6
8
8
 
6
  Daria Czarnecka
  
20
8
12
-
 
7
  Krystyna Żurawska
  
16
-
-
16
 
8
  Emilia Bernacka
  
14
-
6
8
 
 
  Beata Szum
  
14
-
8
6
 
10
  Róża Kowalonek
  
8
8
-
-
 
11
  Violetta Kucharska
  
8
-
4
4
 
12
  Magda Solarz
  
6
-
6
-
 
13
  Magda Owczarek
  
4
-
4
-
 
 
  13
 
7
11
9
 

STEEL - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
27.X
Pub 9
II
08.XII
Rokita
III
09.III
Ignorantka
IV
11.V
Pub 9
1
  Piotr Cecuła
  
112
72
40
 
 
2
  Rafał Uniszewski
  
96
24
72
 
 
3
  Sebastian Białecki
  
88
88
-
 
 
4
  Michał Kosiorkiewicz
  
80
56
24
 
 
5
  Jarosław Pietrzak
  
72
16
56
 
 
6
  Marcin Jezionek
  
64
56
8
 
 
7
  Dominik Białek
  
64
40
24
 
 
8
  Przemysław Szajder
  
48
8
40
 
 
 
  August Żeromiński
  
48
40
8
 
 
10
  Włodzimierz Janek
  
48
24
24
 
 
11
  Dariusz Cieplucha
  
44
40
4
 
 
12
  Wiola Zajda
  
40
40
-
 
 
13
  Adam Kuljon
  
28
24
4
 
 
14
  Piotr Białecki
  
24
24
-
 
 
 
  Michał Borowiecki
  
24
-
24
 
 
16
  Jacek Szelest
  
24
16
8
 
 
17
  Sławomir Konczak
  
16
16
-
 
 
 
  Robert Majewski
  
16
16
-
 
 
19
  Tomasz Bernacki
  
12
8
4
 
 
20
  Marcin Gębarowski
  
8
-
8
 
 
 
  Marek Kasiński
  
8
8
-
 
 
 
  Piotr Szczęsny
  
8
8
-
 
 
23
  Konrad Kosiński
  
4
4
-
 
 
 
  Tomasz Smulewicz
  
4
-
4
 
 
 
  Rafał Werner
  
4
4
-
 
 
 
  25
 
22
16
 
 



STEEL - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
27.X
Pub 9
II
08.XII
Rokita
III
09.III
Ignorantka
IV
11.V
Pub 9
1
  Wiola Zajda
  
60
40
20
 
 
2
  Joanna Taubert
  
16
-
16
 
 
3
  Emilia Bernacka
  
12
-
12
 
 
4
  Katarzyna Grzyb
  
10
-
10
 
 
 
  4
 
1
4
 
 


MAXY
 Piotr Białecki   4 
 Włodzimierz Janek   3 
 Sebastian Białecki   3 
 Zbigniew Jastrzębski   2 
 Przemysław Palmowski   2 
 Konrad Kosiński   1 
 Michał Kosiorkiewicz   1 
 Jacek Szelest   1 
 Rafał Werner   1 
ZEJŚCIA
 Sebastian Białecki   170 
 Piotr Białecki   167 
 Piotr Cecuła   156 
 Marcin Jezionek   156 
 Sebastian Białecki   149 
 Piotr Białecki   134 
 Piotr Białecki   126 
 Michał Kosiorkiewicz   125 
ZAKOŃCZENIA
 Piotr Cecuła   15Lx2 
 Piotr Białecki   15L 
 Piotr Białecki   16L 
 Sebastian Białecki   16L 
 Sylwester Piciulewicz   16L 
 Michał Kosiorkiewicz   17Lx2 
 Piotr Białecki   17Lx2 
 Sebastian Białecki   17L 
 Włodzimierz Janek   17L 
 Sebastian Białecki   18Lx5 






REGULAMIN

Turnieje steela i softa - soboty, godzina 17-ta (zapisy do 16.30)

zasady gry dla Pań:
jeśli do turnieju zgłosi się 4 lub mniej zawodniczek to grają w turnieju głównym, a kolejność miedzy nimi ustalana jest na podstawie miejsc zajętych w turnieju, jeśli miejsce jest takie samo decyduje jeden leg dogrywkowy. Jeśli zgłosi się 5 zawodniczek grają "każda z każdą", od 6 grają normalną drabinkę.

W każdym z rankingów kwalifikuje obecność na 3 turniejach
(dotyczy to także ewentualnych nagród za "wpisy")

Steel połączony z Pucharem Polski POD i z okręgówkami POD
Steel: turniej w systemie grupowym; o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego
Soft: turniej w systemie double K.O.

Wpisowe steel - 20zł
Wpisowe soft - 10zł + wrzuty przegrywajacego

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca w tabeli, jest rozstawiona.

Nagrody Steel - puchary i koperty dla pierwszej 3-ki po zakończeniu cyklu

Nagrody Soft - wpisowe przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu (koperty dla pierszej 3-ki + puchary, statuetki dla pierwszej połowy sklasyfikowanych


Rokita - Podgórna 20
Pub 9 - Wileńska 38