PUCHAR ŁODZI 2019/2020


SOFT - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
28.IX
Rokita
II
26.X
Igno.
III
30.XI
Pub 9
IV
18.01
Rokita
V
29.02
Pub 9
VI
28.03
Igno.
VII
18.04
Rokita
VIII
09.05
Pub 9
IX
30.05
Igno
1
 Sebastian Białecki
88
88
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 Piotr Białecki
72
72
 
 
 
 
 
 
 
 
3
 Rafał Uniszewski
56
56
 
 
 
 
 
 
 
 
4
 Dawid Herberg
48
48
 
 
 
 
 
 
 
 
5
 Włodzimierz Janek
40
40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Szymon Łuczak
40
40
 
 
 
 
 
 
 
 
7
 Marcin Jezionek
32
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Maciej Stachniak
32
32
 
 
 
 
 
 
 
 
9
 Tomasz Bernacki
24
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Cecuła
24
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Jacek Domański
24
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Adam Jeziorski
24
24
 
 
 
 
 
 
 
 
13
 Hary Biller
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dariusz Dębski
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Kujawski
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Damian Magdiarz
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
17
 Witold Geberle
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Przemysław Palmowski
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Andrzej Stefaniak
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Sylwester Piciulewicz
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Szczęsny
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Przemysław Szajder
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Jarosław Tomczak
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Rafał Werner
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
25
 Dominik Białek
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dariusz Cieplucha
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Damian Ejtaszewski
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zbigniew Kubas
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Krzysztof Szrejter
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Szum
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Arkadiusz Wroński
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  31
 
31
 
 
 
 
 
 
 
 



SOFT - PANIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
28.IX
Rokita
II
26.X
Igno.
III
30.XI
Pub 9
IV
18.01
Rokita
V
29.02
Pub 9
VI
28.03
Igno.
VII
18.04
Rokita
VIII
09.05
Pub 9
IX
30.05
Igno
1
 Krystyna Żurawska
20
20
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 Daria Czarniecka
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
3
 Emilia Urbaniak
12
12
 
 
 
 
 
 
 
 
4
 Beata Szum
10
10
 
 
 
 
 
 
 
 
5
 Emilia Bernacka
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Urszula Grzelka
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
7
 Aleksandra Białecka
6
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Paulina Miszkiewicz
6
6
 
 
 
 
 
 
 
 
9
 Katarzyna Grzyb
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  9
 
9
 
 
 
 
 
 
 
 
STEEL - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
19.10
Pub 9
II
16.11
Rokita
III
14.12
Igno.
IV
01.02
Pub 9
V
15.02
Igno.
VI
14.03
Rokita
1
 zawodnik
 
 
 
 
 
 
 
 
  x
 
x
 
 
 
 
 



STEEL - PANIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
19.10
Pub 9
II
16.11
Rokita
III
14.12
Igno.
IV
01.02
Pub 9
V
15.02
Igno.
VI
14.03
Rokita
1
 zawodniczka
 
 
 
 
 
 
 
 
  x
 
x
 
 
 
 
 


MAXY
 Piotr Białecki   1 
 Sebastian Białecki   1 
 Piotr Cecuła   1 
 Piotr Szczęsny   1 
ZEJŚCIA
     
ZAKOŃCZENIA
 Sebastian Białecki   11L 
 Sebastian Białecki   13L 
 Sebastian Białecki   14L 
 Sebastian Białecki   16L 
 Piotr Białecki   17L 
 Sebastian Białecki   17L 
 Piotr Białecki   18L 






REGULAMIN

Turnieje steela i softa - soboty, godzina 17-ta (zapisy do 16.30)

zasady gry dla Pań:
turniej Pań na sofcie zaczyna się 1 godzinę później niż turniej główny. Jeśli do turnieju zgłosi się 4 lub mniej zawodniczek to grają w turnieju głównym, a kolejność miedzy nimi ustalana jest na podstawie miejsc zajętych w turnieju, jeśli miejsce jest takie samo decyduje jeden leg dogrywkowy. Jeśli zgłosi się 5 zawodniczek grają "każda z każdą", od 6 grają normalną drabinkę.

W rankingu softa kwalifikuje obecność na 6 turniejach, w rankingu steela na 4
(dotyczy to także ewentualnych nagród za "wpisy")

Steel połączony z Pucharem Polski POD i z okręgówkami POD
Steel: turniej w systemie grupowym; o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego
Soft: turniej w systemie double K.O.

Wpisowe steel - 20zł
Wpisowe soft - 13zł + wrzuty przegrywajacego

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca w tabeli, jest rozstawiona.

Nagrody Steel - puchary i koperty dla pierwszej 3-ki po zakończeniu cyklu

Nagrody Soft - wpisowe przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu (koperty dla pierszej 3-ki + puchary, statuetki dla pierwszej połowy sklasyfikowanych


Rokita - Podgórna 20
Pub 9 - Wileńska 38
Ignorantka - Legionów 22