PUCHAR ŁODZI 2019/2020


SOFT - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
03.X
La Mer
II
 
 
III
 
 
IV
 
 
V
 
 
VI
 
 
VII
 
 
VIII
 
 
1
 Sebastian Białecki
96
96
 
 
 
 
 
 
 
2
 Piotr Białecki
80
80
 
 
 
 
 
 
 
3
 August Żeromiński
64
64
 
 
 
 
 
 
 
4
 Rafał Uniszewski
56
56
 
 
 
 
 
 
 
5
 Maciej Lisaj
48
48
 
 
 
 
 
 
 
 
 Daromił Pawłowski
48
48
 
 
 
 
 
 
 
7
 Szymon Łuczak
40
40
 
 
 
 
 
 
 
 
 Przemysław Szajder
40
40
 
 
 
 
 
 
 
9
 Wojciech Jastrzębski
32
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dawid Herberg
32
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 Łukasz Czarnecki
32
32
 
 
 
 
 
 
 
 
 Robert Piotrowski
32
32
 
 
 
 
 
 
 
13
 Włodzimierz Janek
24
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 Bartłomiej Jakubowski
24
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zbigniew Jastrzębski
24
24
 
 
 
 
 
 
 
 
 Jacek Domański
24
24
 
 
 
 
 
 
 
17
 Tomasz Kozanowski
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Szum
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Jakubowski
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 Marcin Jadczak
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 Przemysław Żeromiński
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Cecuła
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 Przemysław Palmowski
16
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 Mirosław Drążek
16
16
 
 
 
 
 
 
 
25
 Jarosław Pietrzak
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Marcin Jezionek
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Robert Pawłowski
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dariusz Dębski
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Arek Jastrzębski
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Adam Kuljon
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Jakub Piotrowski
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Damian Borowski
8
8
 
 
 
 
 
 
 
33
 Dawid Skowroński
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Konrad Kosiński
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Arkadiusz Wroński
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dominik Białek
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Kujawski
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Rafał Werner
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Bartosz Joniuk
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Tomasz Bernacki
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Czyż
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Piotr Szczęsny
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Sylwester Piciulewicz
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Witold Geberle
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
  44
 
44
 
 
 
 
 
 
 



SOFT - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
03.X
La Mer
II
 
 
III
 
 
IV
 
 
V
 
 
VI
 
 
VII
 
 
VIII
 
 
1
 Joanna Taubert
20
20
 
 
 
 
 
 
 
2
 Emilia Urbaniak
16
16
 
 
 
 
 
 
 
3
 Krystyna Żurawska
12
12
 
 
 
 
 
 
 
4
 Beata Szum
10
10
 
 
 
 
 
 
 
5
 Magda Błasiak
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 Katarzyna Grzyb
8
8
 
 
 
 
 
 
 
7
 Ola Białecka
6
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 Aneta Krzewińska
6
6
 
 
 
 
 
 
 
9
 Roksana Bartoszek
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Emilia Bernacka
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 Marlena Białecka
4
4
 
 
 
 
 
 
 
 
  11
 
11
 
 
 
 
 
 
 
STEEL - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
 
Karolew
II
 
Karolew
III
 
Karolew
IV
 
Karolew
V
 
Karolew
VI
 
Karolew
VII
 
Karolew
1
 x x
xx
xx
 
 
 
 
 
 
 
  xx
 
xx
 
 
 
 
 
 



STEEL - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
 
Karolew
II
 
Karolew
III
 
Karolew
IV
 
Karolew
V
 
Karolew
VI
 
Karolew
VII
 
Karolew
1
 x x
xx
xx
 
 
 
 
 
 
 
  xx
 
xx
 
 
 
 
 
 


MAXY
 August Żeromiński   1 
 Piotr Białecki   1 
 Maciej Lisaj   1 
ZEJŚCIA
 August Żeromiński   120 
ZAKOŃCZENIA
 Piotr Białecki   16L 
 Rafał Uniszewski   16L 
 Sebastian Białecki   17L 
 Sebastian Białecki   18L 
 Dawid Herberg   18L 






REGULAMIN

Turnieje steela i softa - soboty, godzina 17-ta (zapisy do 16.30)

zasady gry dla Pań:
turniej Pań na sofcie zaczyna się 1 godzinę później niż turniej główny. Jeśli do turnieju zgłosi się 4 lub mniej zawodniczek to grają w turnieju głównym, a kolejność miedzy nimi ustalana jest na podstawie miejsc zajętych w turnieju, jeśli miejsce jest takie samo decyduje jeden leg dogrywkowy. Jeśli zgłosi się 5 zawodniczek grają "każda z każdą", od 6 grają normalną drabinkę.

W rankingu softa kwalifikuje obecność na 6 turniejach, w rankingu steela na 5
(dotyczy to także ewentualnych nagród za "wpisy")

Steel połączony z Pucharem Polski POD i z okręgówkami POD
Steel: turniej w systemie grupowym; o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego
Soft: turniej w systemie double K.O.

Wpisowe steel - 20zł
Wpisowe soft - 13zł + wrzuty przegrywajacego

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca w tabeli, jest rozstawiona.

Nagrody Steel - puchary i koperty dla pierwszej 3-ki po zakończeniu cyklu

Nagrody Soft - wpisowe przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu (koperty dla pierszej 3-ki + puchary, statuetki dla pierwszej połowy sklasyfikowanych


La Mer - Podgórna 20
Tago - Brzeźna 3
Karolew - Wróblewskiego 69a