PUCHAR ŁODZI 2021/2022


SOFT - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
23.X
Tago
II
27.XI
Tago
III
18.XII
La Mer
IV
15.I
La Mer
V
19.II
Tago
VI
12.III
La Mer
VII
16.IV
La Mer
VIII
14.V
Tago
1
 Sebastian Białecki
184
96
-
88
 
 
 
 
 
2
 Robert Pawłowski
144
32
56
56
 
 
 
 
 
3
 Jarosław Tomczak
128
64
64
-
 
 
 
 
 
4
 Marcin Jezionek
128
80
32
16
 
 
 
 
 
5
 Robert Bińczyk
128
40
40
48
 
 
 
 
 
6
 Piotr Białecki
120
-
96
24
 
 
 
 
 
7
 Daromił Pawłowski
96
8
16
72
 
 
 
 
 
8
 Robert Piotrowski
88
32
48
8
 
 
 
 
 
 
 Rafał Uniszewski
88
16
48
24
 
 
 
 
 
10
 Dawid Herberg
80
-
80
-
 
 
 
 
 
11
 Sylwester Grzanka
72
56
16
-
 
 
 
 
 
12
 Piotr Cecuła
72
48
24
-
 
 
 
 
 
13
 Przemysław Szajder
72
8
24
40
 
 
 
 
 
14
 Igor Bińczyk
64
24
40
-
 
 
 
 
 
15
 Wojciech Jastrzębski
64
32
32
-
 
 
 
 
 
16
 Marcin Wroński
56
40
16
-
 
 
 
 
 
17
 Sylwester Piciulewicz
56
24
24
8
 
 
 
 
 
 
 Dariusz Dębski
56
24
16
16
 
 
 
 
 
19
 Piotr Klate
48
48
-
-
 
 
 
 
 
20
 Patryk Kieszkowski
48
-
16
32
 
 
 
 
 
21
 Zbigniew Jastrzębski
48
16
8
24
 
 
 
 
 
22
 Konrad Kosiński
48
16
16
16
 
 
 
 
 
23
 Sławomir Borowiecki
40
-
-
40
 
 
 
 
 
24
 Paweł Tuszyński
36
4
32
-
 
 
 
 
 
25
 Maciej Stachniak
36
4
24
8
 
 
 
 
 
26
 Szymon Mackiewicz
32
32
-
-
 
 
 
 
 
 
 Andrzej Tyniec
32
-
-
32
 
 
 
 
 
 
 Krzysztof Kadlec
32
-
32
-
 
 
 
 
 
29
 Damian Magdziarz
32
16
8
8
 
 
 
 
 
 
 Rafał Ambroziak
32
8
16
8
 
 
 
 
 
31
 Adam Kuljon
28
8
4
16
 
 
 
 
 
32
 Piotr Kostrzewski
24
24
-
-
 
 
 
 
 
 
 Michał Kaczmarek
24
-
-
24
 
 
 
 
 
34
 Paweł Adamczyk
20
16
4
-
 
 
 
 
 
 
 Piotr Szczęsny
20
4
16
-
 
 
 
 
 
36
 Adam Gozdowiak
16
16
-
-
 
 
 
 
 
 
 Adam Jeziorski
16
16
-
-
 
 
 
 
 
 
 Krzysztof Tuszyński
16
16
-
-
 
 
 
 
 
39
 Krzysztof Bławat
16
8
8
-
 
 
 
 
 
 
 Konrad Kochan
16
8
8
-
 
 
 
 
 
41
 Arkadiusz Wroński
16
4
4
8
 
 
 
 
 
42
 Sebastian Zwierzchowski
12
4
8
-
 
 
 
 
 
 
 Łukasz Jęczmień
12
-
4
8
 
 
 
 
 
 
 Tomasz Jasiński
12
-
4
8
 
 
 
 
 
 
 Tomasz Borszyński
12
4
8
-
 
 
 
 
 
 
 Piotr Szum
12
8
-
4
 
 
 
 
 
47
 Krzysztof Szrejter
8
8
-
-
 
 
 
 
 
 
 Tomasz Pijanowski
8
-
8
-
 
 
 
 
 
 
 Rafał Ambroziak
8
-
-
8
 
 
 
 
 
 
 Konrad Gralewicz
8
-
8
-
 
 
 
 
 
51
 Artur Borowiecki
4
4
-
-
 
 
 
 
 
 
 Michał Borowski
4
4
-
-
 
 
 
 
 
 
 Dawid Sysio
4
-
-
4
 
 
 
 
 
 
 Kamil Durys
4
-
-
4
 
 
 
 
 
 
 Łukasz Burzyński
4
4
-
-
 
 
 
 
 
 
 Adam Garbowski
4
4
-
-
 
 
 
 
 
 
 Szymon Łuczak
4
4
-
-
 
 
 
 
 
 
 Filip Ziółkowski
4
4
-
-
 
 
 
 
 
 
 Jarosław Pietrzak
4
-
4
-
 
 
 
 
 
 
 Jacek Kocus
4
-
4
-
 
 
 
 
 
 
 Bogusław Minor
4
-
4
-
 
 
 
 
 
 
  61
 
44
40
27
 
 
 
 
 



SOFT - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
23.X
Tago
II
27.XI
Tago
III
18.XII
La Mer
IV
15.I
La Mer
V
19.II
Tago
VI
12.III
La Mer
VII
16.IV
La Mer
VIII
14.V
Tago
1
 Aleksandra Białecka
60
20
20
20
 
 
 
 
 
2
 Lucyna Stachniak
44
16
16
12
 
 
 
 
 
3
 Wioletta Zajda
34
8
10
16
 
 
 
 
 
4
 Krystyna Żurawska
26
12
6
8
 
 
 
 
 
5
 Urszula Grzelka
22
10
12
-
 
 
 
 
 
6
 Katarzyna Grzyb
20
6
6
8
 
 
 
 
 
7
 Marlena Białecka
18
-
8
10
 
 
 
 
 
8
 Katarzyna Filipczak
10
6
4
-
 
 
 
 
 
9
 Aneta Mielcarz
8
8
-
-
 
 
 
 
 
 
 Halina Zwierzchowska
8
-
8
-
 
 
 
 
 
11
 Daria Czarnecka
8
4
4
-
 
 
 
 
 
12
 Sheila Echon
4
4
-
-
 
 
 
 
 
 
 Kalina Pietrzak
4
-
4
-
 
 
 
 
 
 
  13
 
10
11
6
 
 
 
 
 
STEEL - PANOWIE
 M. 
 Zawodnik
Suma
I
6.XI
Karolew
II
22.I
Karolew
III
12.II
Karolew
IV
19.III
Karolew
V
2.IV
Karolew
VI
21.V
Karolew
1
 August Żeromiński
80
80
 
 
 
 
 
2
 Marcin Jezionek
64
64
 
 
 
 
 
3
 Remigiusz Bartos
48
48
 
 
 
 
 
 
 Jarosław Tomczak
48
48
 
 
 
 
 
5
 Dawid Herberg
32
32
 
 
 
 
 
 
 Wojciech Jastrzębski
32
32
 
 
 
 
 
 
 Robert Piotrowski
32
32
 
 
 
 
 
 
 Rafał Werner
32
32
 
 
 
 
 
9
 Zbigniew Jastrzębski
16
16
 
 
 
 
 
 
 Patryk Kieszkowski
16
16
 
 
 
 
 
 
 Rafał Uniszewski
16
16
 
 
 
 
 
 
 Krzysztof Waberski
16
16
 
 
 
 
 
13
 Piotr Cecuła
8
8
 
 
 
 
 
 
 Damian Magdziarz
8
8
 
 
 
 
 
 
 Jarosław Pietrzak
8
8
 
 
 
 
 
 
 Tomasz Pijanowski
8
8
 
 
 
 
 
17
 Rafał Arkusiński
4
4
 
 
 
 
 
 
 Marcin Brodziak
4
4
 
 
 
 
 
 
 Krzysztof Kadlec
4
4
 
 
 
 
 
 
 Grzegorz Zychla
4
4
 
 
 
 
 
21
 Konrad Kochan
2
2
 
 
 
 
 
 
 Adam Kuljon
2
2
 
 
 
 
 
 
  22
 
22
 
 
 
 
 



STEEL - PANIE
 M. 
 Zawodniczka
Suma
I
6.XI
Karolew
II
22.I
Karolew
III
12.II
Karolew
IV
19.III
Karolew
V
2.IV
Karolew
VI
21.V
Karolew
1
 Marzena Zychla
20
20
 
 
 
 
 
2
 Aleksandra Białecka
16
16
 
 
 
 
 
3
 Marlena Białecka
12
12
 
 
 
 
 
4
 Katarzyna Grzyb
10
10
 
 
 
 
 
 
  4
 
4
 
 
 
 
 


MAXY
 Robert Bińczyk   2 
 Marcin Jezionek   2 
 Rafał Uniszewski   2 
 Sebastian Białecki   1 
 Robert Bińczyk   1 
 Piotr Cecuła   1 
 Dariusz Dębski   1 
 Dawid Herberg   1 
 Zbigniew Jastrzębski   1 
 Daromir Pawłowski   1 
 Maciej Stachniak   1 
 August Żeromiński   1 
ZEJŚCIA
 Robert Pawłowski   157 
 Dawid Herberg   130 
ZAKOŃCZENIA
 August Żeromiński   13L 
 Remigiusz Bartos   14L 
 August Żeromiński   16L 
 Rafał Uniszewski   17Lx3 
 Sebastian Białecki   17L 
 Robert Bińczyk   17L 
 Dawid Herberg   17L 
 Marcin Jezionek   17L 
 August Żeromiński   17L 
 Sebastian Białecki   18Lx5 
 Wojciech Jastrzębski   18L 
 Zbigniew Jastrzębski   18L 
 Marcin Jezionek   18L 
 Robert Piotrowski   18L 
 Jarosław Tomczak   18L 
 Andrzej Tyniec   18L 
 Rafał Uniszewski   18L 






REGULAMIN

Turnieje softa - soboty, godzina 17-ta (zapisy do 16.30)

zasady gry dla Pań:
turniej Pań na sofcie zaczyna się o 15.00. Jeśli do turnieju zgłosi się 4 lub mniej zawodniczek to grają w turnieju głównym, a kolejność miedzy nimi ustalana jest na podstawie miejsc zajętych w turnieju, jeśli miejsce jest takie samo decyduje jeden leg dogrywkowy. Jeśli zgłosi się 5 zawodniczek grają "każda z każdą", od 6 grają normalną drabinkę.

W rankingu softa kwalifikuje obecność na 6 turniejach
(dotyczy to także ewentualnych nagród za "wpisy")

Soft: turniej w systemie double K.O.

Wpisowe soft - 13zł + wrzuty przegrywajacego

4 zawodników i 2 zawodniczki, którzy uczestniczą w turnieju i zajmują aktualnie najwyższe miejsca w tabeli, jest rozstawiona.

Nagrody Soft - wpisowe przechodzi do puli na nagrody, wręczane po zakończeniu cyklu (koperty dla pierszej 3-ki + puchary, statuetki dla pierwszej połowy sklasyfikowanych

La Mer - Podgórna 20
Tago - Brzeźna 3




Turnieje steela - soboty, godzina 16-ta (zapisy do 15.30)

Wszystkie turnieje rozegrane zostaną na Karolewie: ul. Wróblewskiego 69A

Start każdego turnieju około godziny 16:00 (zapisy do 15:30).

Możliwe są również zapisy telefoniczne: Jacek Szelest - nr: 601 975 796

Wpisowe 20 zł

70% wpisowego zostanie przeznaczone na nagrody na koniec cyklu.

Klasyfikacja - 4 turnieje.

Turnieje rozgrywane będą w dwóch fazach: najpierw w systemie grupowym, gdzie o kolejności miejsc w grupach decyduje: 1. liczba wygranych meczy, 2. lepszy bilans legów, 3. wynik meczu bezpośreniego. A następnie drabinka w systemie pucharowym - przegrywający odpada. Od drugiego turnieju najlepszych 4 zawodników zostanie rozstawionych.

Format turnieju Pań i Klasyfikacja Pucharu Łodzi Pań na steelu uzależnione będą od frekwencji.

Karolew - Wróblewskiego 69a