Ranking Ogólny Softa 2020/2021


Stan na koniec sezonu



Panie
L.P. ZAWODNICZKA suma punktów ilość turniejów pkt. za Puchar Łodzi ilość turniejów
pucharowych
pkt. za klubówki ilość turniejów
klubowych
1   Joanna Taubert 112 5 20 1 72 4
2   Katarzyna Grzyb 48 6 8 1 32 5
3   Krystyna Żurawska 42 3 12 1 18 2
4   Magda Błasiak 40 5 8 1 24 4
5   Emilia Urbaniak 32 1 16 1 0 0
6   Anna Szajder 24 2 0 0 24 2
7   Beata Szum 20 1 10 1 0 0
8   Emilia Bernacka 14 2 4 1 6 1
9   Aleksandra Białecka 12 1 6 1 0 0
    Aneta Krzewińska 12 1 6 1 0 0
11   Roksana Bartoszek 8 1 4 1 0 0
    Marlena Białecka 8 1 4 1 0 0
13   Monika Bielawska 6 1 0 0 6 1
14   Paulina Miszkiewicz 4 1 0 0 4 1
    14            





Panowie
L.P. ZAWODNIK suma punktów ilość turniejów pkt. za Puchar Łodzi ilość turniejów
pucharowych
pkt. za klubówki ilość turniejów
klubowych
1   Sebastian Białecki 192 1 96 1 0 0
2   Piotr Białecki 160 1 80 1 0 0
3   August Żeromiński 128 1 64 1 0 0
4   Robert Piotrowski 128 5 32 1 64 4
5   Rafał Uniszewski 112 1 56 1 0 0
6   Przemysław Szajder 104 5 40 1 24 4
7   Wojciech Jastrzębski 100 4 32 1 36 3
8   Maciej Lisaj 96 1 48 1 0 0
    Daromił Pawłowski 96 1 48 1 0 0
10   Zbigniew Jastrzębski 96 5 24 1 48 4
11   Dariusz Dębski 88 6 8 1 72 5
12   Szymon Łuczak 80 1 40 1 0 0
13   Jacek Domański 68 3 24 1 20 2
14   Łukasz Czarnecki 64 1 32 1 0 0
    Dawid Herberg 64 1 32 1 0 0
16   Przemysław Palmowski 58 3 16 1 26 2
17   Piotr Cecuła 50 3 16 1 18 2
18   Bartłomiej Jakubowski 48 1 24 1 0 0
    Włodzimierz Janek 48 1 24 1 0 0
20   Robert Pawłowski 48 4 8 1 32 3
21   Marek Kasiński 46 3 0 0 46 3
22   Dominik Białek 44 5 4 1 36 4
23   Tomasz Kozanowski 36 2 16 1 4 1
24   Marian Golis 36 3 0 0 36 3
25   Piotr Jakubowski 34 2 16 1 2 1
26   Mirosław Drążek 32 1 16 1 0 0
    Marcin Jadczak 32 1 16 1 0 0
    Piotr Szum 32 1 16 1 0 0
    Przemysław Żeromiński 32 1 16 1 0 0
30   Piotr Kujawski 30 3 4 1 22 2
31   Konrad Kosiński 30 4 4 1 22 3
32   Tomasz Bernacki 28 2 4 1 20 1
33   Arkadiusz Jastrzębski 26 3 8 1 10 2
34   Arkadiusz Wroński 26 4 4 1 18 3
35   Dawid Skowronek 24 4 4 1 16 3
36   Sylwester Piciulewicz 22 3 4 1 14 2
37   Bogusław Minor 22 3 0 0 22 3
38   Tomasz Taubert 22 4 0 0 22 4
39   Robert Bińczyk 20 1 0 0 20 1
40   Maciej Binek 18 2 0 0 18 2
    Zbigniew Kubas 18 2 0 0 18 2
42   Damian Borowski 16 1 8 1 0 0
    Marcin Jezionek 16 1 8 1 0 0
    Adam Kuljon 16 1 8 1 0 0
    Jarosław Pietrzak 16 1 8 1 0 0
    Jakub Piotrowski 16 1 8 1 0 0
47   Michał Kaczmarek 16 2 0 0 16 2
    Przemysław Kmin 16 2 0 0 16 2
    Jacek Szelest 16 2 0 0 16 2
50   Hary Biller 14 2 0 0 14 2
51   Damian Magdziarz 12 3 0 0 12 3
52   Marcin Figlus 10 1 0 0 10 1
53   Adam Kurowski 10 2 0 0 10 2
54   Piotr Czyż 8 1 4 1 0 0
    Witold Geberle 8 1 4 1 0 0
    Bartosz Joniuk 8 1 4 1 0 0
    Piotr Szczęsny 8 1 4 1 0 0
    Rafał Werner 8 1 4 1 0 0
59   Bartłomiej Wojtczak 8 2 0 0 8 2
60   Dariusz Bystrzycki 6 1 0 0 6 1
    Krzysztof Curyło 6 1 0 0 6 1
    Krzysztof Farbowany 6 1 0 0 6 1
63   Grzegorz Adamiak 4 1 0 0 4 1
    Jędrzej Marzewski 4 1 0 0 4 1
    64        



SUMA PUNKTÓW wyliczana jest wg wzoru: pkt. za Puchar Łodzi x 2 + pkt. za klubówki
Tabelę opracowywuje Dominik Białek
Pełna Tabela - tutaj

Ranking Softa - dotyczy Pucharu Łodzi na Sofcie i klubówek w 3 lokalach : Ignorantka, Karolew i Rokita
  -  punktacja na Pucharach i klubówkach pozostaje tak jak była w poprzednich sezonach, do rankingu wliczają się punkty
     z Pucharu Łodzi x 2 i klubówek x 1
  -  do wspólnej puli nagród będą przekazywane: z klubówek x 1 złoty od zawodnika + z Pucharu x 3 złote od zawodnika
  -  w rankingu gwarantowane nagrody będą dla pierwszej 3 (+ pucharki), a dla zawodników z miejsc od 4 do 20 będą losowane koperty
  -  klasyfikacja kobiet będzie uzależniona od ilości uczestniczek