CYKLE TURNIEJOWE ROZGRYWANE W ŁODZI














Najlepsze zejścia i kończące lotki na klubowych turniejach steela
od 22.06.2011


ZEJŚCIA 170
 Tomasz Bernacki   170 
 Sebastian Białecki   170 
 Rafał Piaseczny   170 
ZAKOŃCZENIA do 11L.
 Sebastian Białecki   11Lx2 
 Dariusz Cieplucha   11L 
 Michał Kosiorkiewicz   11L 
 Michał Solarz   11L 













Rokita, środy, 501 (soft)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
03.07
II
10.07
III
17.07
IV
24.07
V
31.07
VI
07.08
VII
14.08
VIII
21.08
IX
28.08
X
04.09
1  Zbigniew Kubas 16 20 16               52
2  Jacek Domański 12 10 20               42
3  Łukasz Jęczmień 20 8 8               36
4  Tomasz Taubert 10 12 6               28
5  Damian Ejtaszewski - 16 6               22
6  Krzysztof Karpiński 8 8 4               20
7  Włodzimierz Janek - - 12               12
8  Sławomir Borowiecki - - 10               10
9  Joanna Taubert 8 - -               8
   Sławomir Konczak - - 8               8
   10 6 6 9                

MAXY
     
ZEJŚCIA (od 120)
     
ZAKOŃCZENIA
     


Rokita, ul. Podgórna 20
501 D.O , początek godz. 19.00
Klasyfikacja: 7 turniejów
Nagrody na koniec cyklu.













Rokita Steel Cup, piątki, 501 (steel)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
05.04
II
12.04
III
19.04
IV
26.04
V
03.05
VI
07.06
VII
14.06
VIII
05.07
IX
12.07
X
19.07
1  Robert Bińczyk - - - 12 16 20 20 20 20   108
2  Joanna Taubert - 12 12 8 10 6 12 16 16   92
3  Przemysław Szajder 8 12 12 4 8 8 8 12 8   80
4  Jacek Domański 16 - 16 - 12 12 4 8 -   68
5  Jarosław Pietrzak 12 8 20 8 - - 8 - 6   62
6  Sebastian Zwierzchowski 8 8 8 4 - 6 8 - 8   50
7  Dawid Herberg - - - 16 - 16 16 - -   48
8  Rafał Uniszewski 12 20 - - - - 12 - -   44
9  August Źeromiński 20 - - 20 - - - - -   40
10  Tomasz Taubert - 16 - - - - - 10 12   38
11  Sebastian Dębicki - - - 12 20 - - - -   32
12  Viola Kucharska 8 8 - 8 - - - - -   24
13  Piotr Kujawski 8 - 8 - - - - - -   16
   Hary Biller - - - - 8 8 - - -   16
   Wiśnia - - 8 - - - 8 - -   16
16  Katarzyna Grzyb - - 4 - 6 4 - - -   14
17  Igor Bińczyk - - - 8 - - - - 4   12
18  Sławomir Konczak - -- - - - 10 - - -   10
   Grzegorz Adamiak - - - - - - - - 10   10
20  Michał Rosiak - - 8 - - - - - -   8
21  Piotr Bińczyk - - - - - - - 6 -   6
   Kuba - - - - - - - - 6   6
23  Michał Saładajczyk - - 4 - - - - - -   4
   23 8 7 10 10 7 9 9 6 9    

MAXY
 Robert Bińczyk   4 
 Jarosław Pietrzak   3 
 Sebastian Zwierzchowski   3 
 Artur Żeromiński   2 
 Dawid Herberg   1 
 Przemysław Szajder   1 
 Joanna Taubert   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Dawid Herberg   156 
ZAKOŃCZENIA
 Sebastian Dębicki   16L 
 Dawid Herberg   16L 
 Rafał Uniszewski   17L 
 August Żeromiński   17L 
 August Żeromiński   18L 


Turnieje rozgrywane w piątki godz. 19.00.

Wpisowe 10 PLN, cykl 10 tygodniowy.

Klasyfikacja: 7 obecności.

Na każdym turnieju, I miejsce - 50% wpisowego

Reszta wpisowego na nagrody na koniec cyklu.









Karolew, piątki, 501 (soft)
KLASYFIKACJA TURNIEJU PAŃ:
L.P. ZAWODNICZKA Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
07.06
II
14.06
III
21.06
IV
28.06
V
05.07
VI
12.07
VII
19.07
VIII
26.07
IX
02.08
X
09.08
XI
16.08
XII
23.08
XIII
30.08
1  Joanna Wojtczak 20 12 - 20 16 20 10             98
2  Lucyna Stachniak - 20 - 16 20 16 16             88
3  Krystyna Żurawska 16 16 10 8 8 12 12             82
4  Monika Bielawska 8 10 12 6 10 10 8             64
5  Beata Szum - - 16 4 - 8 20             48
6  Magda Błasiak 10 8 8 - 12 8 -             46
7  Wiola Zajda 12 - 20 8 - - -             40
8  Klaudia Koszek - - - 10 8 6 8             32
9  Ula Grzelka - - - 12 - - -             12
10  Natalia Bartczak - - - 6 - - -             6
   10 5 5 5 9 6 7 6              
KLASYFIKACJA TURNIEJU PANÓW:
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
07.06
II
14.06
III
21.06
IV
28.06
V
05.07
VI
12.07
VII
19.07
VIII
26.07
IX
02.08
X
09.08
XI
16.08
XII
23.08
XIII
30.08
1  Robert Piotrowski 16 10 12 6 16 2 20             82
2  Dominik Białek 10 4 20 20 4 16 -             74
3  Michał Sosnowski 20 12 - - 20 20 -             72
4  Bartosz Zet 8 4 16 12 8 10 8             66
5  Piotr Szum - - 10 16 8 6 6             46
6  Zbigniew Jastrzębski 12 8 8 - - 8 10             46
7  Jacek Szelest 6 4 8 - 12 4 12             46
8  Sławomir Iwaniec 8 8 6 - - 12 6             40
9  Piotr Cecuła 6 6 - - - 8 16             36
10  Michał Kosiorkiewicz - 20 - - 10 - -             30
11  Maciej Stachniak - 4 - 8 6 4 4             26
12  Jarosław Tomczak - 16 - - - - -             16
13  Maciej Barwicki - 6 - 10 - - -             16
14  Konrad Pacześny - - - 8 - 2 -             10
15  Waldemar Pusz - - - - - - 8             8
16  Krzysztof Curyło - - - - - 6 -             6
   Arkadiusz Łabacz - - - - 6 - -             6
18  Marek Sienkiewicz - - - - - 2 4             6
19  Konrad Kosiński - - - - - 4 -             4
   Piotr Szczęsny - - - - - 4 -             4
21  Marcin Figlus - - - - - 2 -             2
   21 8 12 7 7 9 16 10              

MAXY
 Dominik Białek   2 
 Piotr Cecuła   2 
 Bartosz Zet   2 
 Monika Bielawska   1 
 Michał Sosnowski   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Robert Piotrowski   160 
ZAKOŃCZENIA
 Zbigniew Jastrzębski   15L 
 Michał Kosiorkiewicz   17L 
 Jarosław Tomczak   17L 


Karolew, ul. Wróblewskiego 69a
501 D.O , początek o godz. 19.00
Wpisowe 10 zł, wrzuty własne
Zwyciężczyni turnieju Pań otrzymuje 40% wpisowego z tegoż turnieju
Pozostałe 60% wpisowego idzie do puli całego cyklu Pań
Finaliści turnieju Panów dzielą 50% wpisowego z tegoż turnieju wg proporcji 70%/30%
Drugie 50% wpisowego u Panów idzie do puli całego cyklu Panów
O końcowych miejscach w cyklu Pań decyduje 6 najlepszych turniejów każdej zawodniczki
O końcowych miejscach w cyklu Panów decyduje 9 najlepszych turniejów każdego zawodnika
Nagrody na koniec cyklu Pań:
1-50% puli
2-30% puli
3-20% puli
Nagrody na koniec cyklu Panów:
1-40% puli + Jack Daniels'owy Puchar Karolewa
2-30% puli
3-15% puli
4-10% puli
5-5% puli
Nagroda niespodzianka w dodatkowej klasyfikacji Wybryk Master








Ignorantka, środy, 501 (soft)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
15.05
II
22.05
III
29.05
IV
05.06
V
12.06
VI
19.06
VII
26.06
VIII
03.07
IX
10.07
X
17.07
1  Dariusz Dębski 20 20 20 20 16 20 8 - 12 20 156
2  Konrad Kosiński 12 8 16 16 - 10 10 16 8 10 106
3  Marek Kasiński 10 10 - - 12 16 8 - 10 16 82
4  Dominik Białek 16 - - - 20 - 20 - 16 - 72
5  Hary Biller - - 10 4 - 12 16 12 4 6 64
6  Wiesław Tkacz 4 - 8 6 - - 12 8 4 12 54
7  Przemysław Żeromiński 4 - - 10 - - 6 20 8 - 48
8  Katarzyna Grzyb - - 12 8 - 8 4 8 4 4 48
9  Roksana Bartoszek 6 - - 6 - - 6 10 6 - 34
10  Mirosław Drążek - 12 - - - - - - 20 - 32
11  Damian Adamek 8 6 - - - - - - 4 6 24
12  Paulina Miśkiewicz - 6 8 - - - - - - 8 22
13  Marcin Jezionek - 16 - - - - - - - - 16
14  Beata Wydra 8 - - 8 - - - - - - 16
15  Marek Taborowski - - - 12 - - - - - - 12
16  Stefan Nowak 6 - - - - - - - 6 - 12
17  Marcin Jadczak - - - - 10 - - - - - 10
18  Damian Rosmus - 8 - - - - - - - - 8
   Tomasz Urbaniak - - - - - - - - - 8 8
19  Sylwia Luty - - - - - - 4 - - - 4
   20 10 8 6 9 4 5 10 6 12 9  

MAXY
 Dariusz Dębski   5 
 Marek Kasiński   2 
 Roksana Bartoszek   1 
 Dominik Białek   1 
 Hary Biller   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Konrad Kosiński   154 
ZAKOŃCZENIA
 Dominik Białek   18L 


Cykl 10 turniejów w Ignorantce - środy.
501 D.O , początek o godz. 19.00
Wpisowe 5 zł, wrzuty własne
Nagrody na koniec cyklu:
- pierwsze trzy miejsca puchary
- dla najwyżej sklasyfikowanej zawodniczki puchar
- nagroda niespodzianka od właściciela lokalu.
Klasyfikacja 7 z 10
Dla Pań biorący udział w turnieju drink gratis!!!








Pub 9, wtorki, 501 (steel)
L.P. ZAWODNIK Punkty zdobyte w poszczególnych eliminacjach SUMA
I
04.06
II
11.06
III
18.06
IV
25.06
V
02.07
VI
09.07
VII
16.07
VIII
23.07
IX
30.07
X
06.08
XI
13.08
XII
20.08
XIII
27.08
1  Sebastian Białecki 20 20 20 20 20 20 12             132
2  Piotr Białecki 16 12 8 16 16 12 20             100
3  August Żeromiński 12 8 12 12 12 16 -             72
4  Marcin Jezionek - 12 16 8 8 12 8             64
5  Jarosław Pietrzak 4 8 8 12 4 8 4             48
6  Zbigniew Jastrzębski 8 - 12 8 - - 16             44
7  Jacek Szelest 8 16 4 - 8 - 8             44
8  Adam Kuljon 8 - 4 8 8 8 4             40
9  Mirosław Drążek - 8 8 - 8 4 8             36
10  Dariusz Cieplucha 8 8 8 - - - -             24
11  Ola Białecka - 4 4 4 4 4 4             24
12  Andrzej Tyniec - - - - 12 8 -             20
13  Dawid Herberg - - - 8 - - 8             16
14  Wojciech Kozłowski 12 - - - - - -             12
   Krzysztof Waberski - - - - - - 12             12
16  Tomasz Smulewicz - - - - - 8 -             8
17  Sebastian Dębicki 4 - - - - - -             4
   Sławomir Konczak - - - - - - 4             4
   Michał Sosnowski - - 4 - - - -             4
   19 10 9 12 9 10 10 12              

MAXY
 Sebastian Białecki   14 
 Piotr Białecki   7 
 August Żeromiński   3 
 Zbigniew Jastrzębeski   1 
 Jarosław Pietrzak   1 
ZEJŚCIA (od 120)
 Sebastian Białecki   124 
ZAKOŃCZENIA
 Sebastian Białecki   12L 
 Sebastian Białecki   13L 
 Piotr Białecki   14Lx2 
 Sebastian Białecki   14L 
 Sebastian Białecki   15Lx6 
 Dawid Herberg   15L 
 Sebastian Białecki   16Lx3 
 August Żeromiński   16L 
 Sebastian Białecki   17Lx7 
 Piotr Białecki   17Lx7 
 Wojciech Kozłowski   17Lx2 
 August Żeromiński   17L 
 Sebastian Białecki   18Lx7 
 August Żeromiński   18Lx5 
 Piotr Białecki   18Lx4 
 Wojciech Kozłowski   18L 


Cykl 13 turniejów Steel Darta 501 d.o.
Wtorki o godzinie 19:00
Wpisowe 10zł od osoby
O pozycji w końcowej tabeli całego cyklu decyduje 9 najlepszych turniejów każdego zawodnika/zawodniczki
Finaliści każdego turnieju dzielą między sobą 50% wpisowego za ten turniej wg proporcji 70%-zwycięzca, 30%-pokonany
10% wpisowego przeznaczone zostanie na sprzęt do obsługi turnieju (mazaki, tablice, itp.)
40% wpisowego zostanie przeznaczona na nagrody dla 5 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu.