Łódzka Liga Darta 2006/2007

Tabela I Ligi Darta Województwa Łódzkiego - sezon 2006/2007

L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
22-0-0
 Sami Swoi
22
66
181 : 36
2
16-2-4
 KZN Buldogi
22
56
130 : 90
3
13-2-7
 BaZeKo
22
50
120 : 100
4
10-5-7
 Czarny Koń
22
47
111 : 109
5
11-3-8
 Remiza
22
47
123 : 97
6
8-4-10
 Myśliwce
22
42
107 : 113
7
8-3-11
 Metropolis Scoffers
22
41
107 : 113
8
7-4-11
 Leg Łowicz 
22
40
100 : 120
9
7-2-13
 Nadzieja
22
38
86 : 134
10
6-2-14
 Rokita
22
36
86 : 134
11
4-4-14
 Lokomotywa
22
34
83 : 137
12
3-3-16
 JKA Widzew 
22
31
83 : 137

Sami Swoi - odjęte 3 małe punkty za niezgłoszenie wyniku

W przypadku takiej samej ilości dużych punktów o kolejności w tabeli decydują wyniki bezpośrednich pojedynków


Tabela II Ligi Darta Województwa Łódzkiego - sezon 2006/2007

L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
18-4-1
 O!Krąg Darts Team
23
63
151 : 79
2
19-1-3
 Bull Squad
23
62
155 : 75
3
14-4-5
 Diablo Team
23
55
132 : 98
4
14-4-5
 Boltim Zarzew
23
55
140 : 90
5
13-1-9
 Hector Team
23
50
124 : 106
6
11-5-7
 Old Stars
23
48
115 : 104
7
10-4-9
 Avanti
23
47
115 : 115
8
7-6-10
 Zmiennicy
23
43
105 : 125
9
6-4-13
 Krakus Bar
23
39
108 : 122
10
6-2-15
 Dominatorzy
23
37
91 : 139
11
5-1-17
 Lokomotiv
23
34
88 : 142
12
3-0-20
 KZN Pitbulle
23
29
73 : 157
 
0-0-12
 Cegiełka
12
10
32 : 88

Old Stars - odjęte 3 małe punkty za niezgłoszenie wyniku
Old Stars - odjęte 3 małe punkty za niedostarczenie protokołów
Old Stars - odjętych 5 małych punktów za niezgłoszenie wyniku
Po rundzie jesiennej Cegiełka wycofała się z rozgrywek II Ligi




(Statystyki indywidualne są uzupełniane raz w miesiącu;
po każdym turnieju z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Województwa)

2. Maxy

L.P.
 Zawodnik  Drużyna  Ilość
1.
 Maciej Jędrzejczyk  Sami Swoi
9
2.
 Jarosław Dutkiewicz  Metropolis Scoffers
5
 
 Sylwester Majkowski  Old Stars
5
 
 Zdzisław Nowak  Sami Swoi
5
5.
 Paweł Pełzowski  KZN Buldogi
4
 
 Andrzej Płosaj  Dominatorzy
4
 
 Marcin Rydzewski  Myśliwce
4
8.
 Dariusz Dębski  Bull Squad
3
 
 Paweł Kostienko  Diablo Team
3
 
 Piotr Kujawski  Boltim Zarzew
3
 
 Zbigniew Kulawiński  J.K.A. Widzew
3
 
 Przemysław Kurowski  Myśliwce
3
 
 Kazimierz Malinowski  Sami Swoi
3
 
 Grzegorz Plenzler  BaZeKo
3
 
 Jarosław Staniszewski  Metropolis Scoffers
3
 
 Emilia Szczepaniak  Lokomotywa
3
17.
 Grzegorz Adamiak  Rokita
2
 
 Paweł Balcerak  Sami Swoi
2
 
 Marcin Brodziak  KZN Buldogi
2
 
 Zbigniew Kubas  Diablo Team
2
 
 Paweł Paduch  Sami Swoi
2
 
 Marek Piaskowski  Leg Łowicz
2
 
 Robert Topolski  Bull Squad
2
 
 Adam Warzycha  Lokomotywa
2
25.
 Ireneusz Baranowski  Remiza
1
 
 Tomasz Bauer  Metropolis Scoffers
1
 
 Piotr Cepa  Czarny Koń
1
 
 Witold Geberle  Hector Team
1
 
 Marian Golis  Remiza
1
 
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz
1
 
 Marek Ignaczak  O!Krąg Darts Team
1
 
 Adam Jeziorski  KZN Buldogi
1
 
 Jacek Jędruszczak  BaZeKo
1
 
 Andrzej Klate  Bull Squad
1
 
 Michał Kosiorkiewicz  Czarny Koń
1
 
 Artur Kukulski  Lokomotiv
1
 
 Grzegorz Kurczaba  Lokomotiv
1
 
 Przemysław Kusiak  Myśliwce
1
 
 Michał Kwieciński  Diablo Team
1
 
 Szymon Łuczak  Bull Squad
1
 
 Dariusz Marciniak  Myśliwce
1
 
 Mariusz Matejko  Cegiełka
1
 
 Krzysztof Narowski  Rokita
1
 
 Daniel Nicewicz  Boltim Zarzew
1
 
 Stefan Nowak  Remiza
1
 
 Mirosław Petryniak  KZN Buldogi
1
 
 Piotr Piątczak  Hector Team
1
 
 Sławomir Piorunowski  Bull Squad
1
 
 Sylwester Pokora  Nadzieja
1
 
 Paweł Ptasiński  Avanti
1
 
 Michał Romaniszyn  O!Krąg
1
 
 Mieczysław Różycki  Leg Łowicz
1
 
 Radosław Siudek  Avanti
1
 
 Jarosław Skonka  Remiza
1
 
 Jacek Szlęk  Old Stars
1
 
 Rafał Uniszewski  Bull Squad
1
 
 Grzegorz Walczak  KZN Buldogi
1
 
 Marcin Wilczyński  Zmiennicy
1
 
 Artur Wojciechowski  Remiza
1
 
 Marcin Wojtas  Avanti
1
 
 Dariusz Wrzosek  Dominatorzy
1
 
 Czesław Zduńczyk  Cegiełka
1
 
 Przemysław Zimnicki  Zmiennicy
1


3. Zamknięcia powyżej 120 pkt.

L.P.
 Zawodnik  Drużyna  Zejście
1.
 Maciej Jędrzejczyk  Sami Swoi
160
2.
 Robert Szeliga  Rokita
156
3.
 Michał Kosiorkiewicz  Czarny Koń
154
4.
 Andrzej Klate  Bull Squad
144
5.
 Paweł Balcerak  Sami Swoi
141
6.
 Szymon Łuczak  Bull Squad
134
7.
 Zdzisław Nowak  Sami Swoi
124
 
 Mirosław Petryniak  KZN Buldogi
124
9.
 Michał Kwieciński  Diablo Team
121
 
 Henryk Misiak  Hector Team
121


4. Legi skończone do 18 lotki

L.P.
 Zawodnik  Drużyna  Lotka
1.
 Maciej Jędrzejczyk  Sami Swoi
13
2.
 Zdzisław Nowak  Sami Swoi
14
3.
 Marcin Brodziak  KZN Buldogi
15
 
 Stefan Nowak  Remiza
15
5.
 Zdzisław Nowak  Sami Swoi
16 x 3
6.
 Maciej Jędrzejczyk  Sami Swoi
16 x 2
7.
 Marcin Brodziak  KZN Buldogi
16
 
 Marian Golis  Remiza
16
 
 Adam Jeziorski  KZN Buldogi
16
 
 Mirosław Petryniak  KZN Buldogi
16
 
 Marcin Wojtas  Avanti
16
12.
 Maciej Jędrzejczyk  Sami Swoi
17 x 6
13.
 Zdzisław Nowak  Sami Swoi
17 x 3
14.
 Mirosław Petryniak  KZN Buldogi
17 x 2
15.
 Paweł Balcerak  Sami Swoi
17
 
 Andrzej Jaworski  Czarny Koń
17
 
 Andrzej Klate  Bull Squad
17
 
 Kazimierz Malinowski  Sami Swoi
17
 
 Piotr Piątczak  Hector Team
17
 
 Paweł Wychowaniec  Nadzieja
17
21.
 Zdzisław Nowak  Sami Swoi
18 x 6
22.
 Maciej Jędrzejczyk  Sami Swoi
18 x 3
23.
 Marian Golis  Remiza
18 x 2
 
 Paweł Paduch  Sami Swoi
18 x 2
25.
 Dariusz Cyl  Dominatorzy
18
 
 Sylwester Grzanka  Leg Łowicz
18
 
 Andrzej Jaworski  Czarny Koń
18
 
 Robert Bińczyk  Boltim Zarzew
18
 
 Kamil Hoff  Nadzieja
18
 
 Andrzej Klate  Bull Squad
18
 
 Stefan Nowak  Remiza
18
 
 Paweł Pełzowski  KZN Buldogi
18
 
 Michał Romaniszyn  O!Krąg
18
 
 Robert Szeliga  Rokita
18
 
 Rafał Uniszewski  Bull Squad
18
 
 Krzysztof Woźniak  Rokita
18
 
 Przemysław Zimnicki  Zmiennicy
18