Łódzka Liga Darta pod patronatem

Łódzkiego Stowarzyszenia Darta sezon 2013/2014
sędzia główny - Piotr Puchowski - 607 033 757
sędzia - Zdzisław Nowak - 600 837 070
skarbnik - Andrzej Klate - 606 948 802


zawodnicy dopisani do drużyn po rundzie jesiennej

1 LIGA
BULLSQUAD
Gargamel, Gdańska 67
kapitan - R.Topolski 507 078 887
zastępca - A.Klate 606 948 802
K.Z.N.
U Marcina, Srebrzyńska 39
kapitan - M.Brodziak 504 297 796
zastępca -  
DARTSWAY
Frame, Narutowicza 7/9
kapitan - A.Nierodka 504 168 829
zastępca - P.Kujawski 602 699 906
SAMI SWOI
U Kowala, Więckowskiego 82
kapitan - Z.Nowak 600 837 070
zastępca - R.Felek 509 127 896
 1. Robert Topolski
 2. Andrzej Klate
 3. Szymon Łuczak
 4. Rafał Brochocki
 5. Marian Golis
 6. Michał Romaniszyn
 7. Grzegorz Krzywiec
 8. Piotr Piątczak
 1. Marcin Brodziak
 2. Przemysław Bernacki
 3. Janusz Syroka
 4. Radosław Tatarzyński
 5. Damian Magdziarz
 6. Bartek Gołdyn
 7. Witold Geberle
 8. Mirosław Petryniak
 1. Artur Nierodka
 2. Piotr Kujawski
 3. Artur Lauk
 4. Piotr Klate
 5. Piotr Szczęsny
 6. Jarosław Tomczak
 7. Jacek Domański
 8. Rafał Uniszewski
 1. Zdzisław Nowak
 2. Robert Felek
 3. Michał Kosiorkiewicz
 4. Robert Bińczyk
 5. Robert Majewski
 6. Sławomir Borowiecki
 7. Andrzej Nowak
 8. Przemysław Tomczyk
KAROLEW
U Mirki, Wróblewskiego 69a
kapitan - J.Szelest 601 975 796
zastępca -  
VENDETTA
AgRafKa, Mielczarskiego 1, Zgierz
kapitan - R.Stolarski 790 406 722
zastępca - M.Smura 608 300 839
LWY DARTA
Symetria, Gdańska 62
kapitan - P.Cepa 604 404 231
zastępca - M.Solarz 509 373 720
ORŁY OZORKÓW
Źródełko, Mielczarskiego 5
kapitan - K.Krzewiński 506 149 817
zastępca -  
 1. Jacek Szelest
 2. Marek Sienkiewicz
 3. Mariusz Ziemiński
 4. Łukasz Niezgoda
 5. Kazimierz Malinowski
 6. Piotr Białecki
 7. Robert Piotrowski

 1. Robert Stolarski
 2. Maciej Smura
 3. Andrzej Tyniec
 4. Sławomir Szwalbe
 5. Marcin Pomorski
 6. Paweł Wieczorek


 1. Piotr Cepa
 2. Michał Solarz
 3. Tomasz Cepa
 4. Piotr Cecuła
 5. Szymon Bugajski
 6. Marcin Jezionek
 7. Adrian Stoliński
 8. Tomasz Bernacki
 1. Krzysztof Krzewiński
 2. Sebastian Fudała
 3. Mariusz Krzewiński
 4. Jacek Graczyk
 5. Maciej Kędzia
 6. Sylwester Grzanka
 7. Artur Siekierski
 8. Radosław Fret


2 LIGA
AGRAFKA
AgRafKa, Mielczarskiego 1, Zgierz
kapitan - W.Borowski 603 634 980
zastępca -  
BLACK COMPANY
Karczma Rokita, Podgórna 20
kapitan - P.Maliński 691 838 484
zastępca - P.Puchowski 607 033 757
KOWALIKI
U Kowala, Więckowskiego 82
kapitan - M.Maj 501 693 691
zastępca - M.Justyński 518 211 433
AZTEX
Karczma Rokita, Podgórna 20
kapitan - T.Taubert 509 285 428
zastępca - M.Piecyk 504 354 442
 1. Witold Borowski
 2. Maciej Szprync
 3. Marcin Ziemiański
 4. Rafał Kaczmarek
 5. Wojciech Gumulski
 6. Michał Gnatowski


 1. Piotr Maliński
 2. Piotr Puchowski
 3. Grzegorz Olas
 4. Gabriel Barocha
 5. Krzysztof Różycki
 6. Marcin Chłodnicki
 7. Paweł Cichocki
 8. Bartek Jakubowski
 1. Magdalena Maj
 2. Michał Justyński
 3. Kuba Wiśniewski
 4. Michał Lepa
 5. Łukasz Pawłowski
 6. Maciej Stachniak
 7. Piotr Arendarczyk

 1. Taubert Tomasz
 2. Mariusz Piecyk
 3. Zbigniew Kubas
 4. Ireneusz Polus
 5. Dawid Matusiak
 6. Włodzimierz Janek
 7. Sławomir Konczak
 8. Mariusz Tomaszewski
DARTALLICA
U Marcina, Srebrzyńska 39
kapitan - M.Zdunek 505 992 985
zastępca -  
TEAM 10,5
Dart Club 10,5, Wólczańska 4
kapitan - J.Gałązka 505 307 768
zastępca -  
4x4
4x4, Wschodnia 32
kapitan - Tomasz Bednarek 692 660 082
zastępca - Ł.Jęczmień 600 994 475
USTERKA
Pełen Brzuszek, Kusocińskiego 65
kapitan - Paweł Mielczarek 509 477 276
zastępca - Jacek Świercz 501 610 074
 1. Michał Zdunek
 2. Tomasz Borszyński
 3. Krzysztof Curyło
 4. Grzegorz Chojniarz
 5. Michał Zuzański
 6. Rafał Dudzik
 7. Grzegorz Kujawiński
 8. Konrad Korzeniewski
 1. Jacek Gałązka
 2. Waldemar Pusz
 3. Marek Taborowski
 4. Maciej Wysocki
 5. Stan Woroniecki
 6. Małgorzata Gałązka
 7. Marcin Stankiewicz
 8. Konrad Kosiński

 1. Tomasz Bednarek
 2. Łukasz Jęczmień
 3. Mariusz Kuba
 4. Dariusz Frankiewicz
 5. Jacek Stachurski
 6. Paweł Firchan
 7. Joanna Kuba
 8. Magdalena Jęczmień

 1. Paweł Mielczarek
 2. Tomasz Peda
 3. Marta Micał
 4. Zbigniew Budzyń
 5. Krzysztof Broda
 6. Seweryn Grzegorek
 7. Alicja Poniatowska
 8. Dariusz Dębski
CZARNY KOŃ
Pełen Brzuszek, Kusocińskiego 65
kapitan - P.Palmowski 697 332 191
zastępca -  
DRINK TEAM
Czym Chata Bogata, Struga 37
kapitan - P.Warda 695 726 471
zastępca -  
 
 
 
 
 
 
 
 
 1. Przemysław Palmowski
 2. Krzysztof Żychliński
 3. Arkadiusz Wroński
 4. Andrzej Jędrzejczyk
 5. Agnieszka Nowakowska
 6. Dariusz Sawicki
 7. Tomasz Kucharski
 8. Dariusz Cieplucha
 1. Piotr Warda
 2. Katarzyna Jezierska
 3. Artur Karpiński
 4. Jadwiga Jóźwiak
 5. Maciej Nyk
 6. Paweł Okrój
 7. Kuba Banach
 8. Marcin Jadczak