Łódzka Liga Darta pod patronatem

Łódzkiego Stowarzyszenia Darta sezon 2013/2014


RUNDA WIOSENNA - 1 LIGA
10 kolejka
26.I.2014
11 kolejka
09.II.2014
12 kolejka
23.II.2014
Karolew - Dartsway 10 : 4 BullSquad - Karolew 7 : 7 BullSquad - Dartsway 8 : 6
Sami Swoi - KZN 9 : 5 Orły Ozorków - Dartsway 10 : 4 Orły Ozorków - Vendetta 6 : 8
Lwy Darta - Vendetta 9 : 5 Vendetta - KZN 9 : 5 Sami Swoi - Lwy Darta 13 : 1
Orły Ozorków - wolny    Lwy Darta - wolny    Karolew - wolny   
BullSquad - wolny    Sami Swoi - wolny    KZN - wolny   
13 kolejka
09.III.2014
14 kolejka
23.III.2014
15 kolejka
11.V.2014
BullSquad - Lwy Darta 7 : 7 Orły Ozorków - BullSquad 10 : 4 BullSquad - Vendetta 8 : 6
KZN - Dartsway 7 : 7 Dartsway - Lwy Darta 7 : 7 Karolew - Sami Swoi 5 : 9
Orły Ozorków - Karolew 6 : 8 Vendetta - Sami Swoi 5 : 9 Orły Ozorków - KZN 12 : 2
Sami Swoi - wolny    KZN - wolny    Dartsway - wolny   
Vendetta - wolny    Karolew - wolny    Lwy Darta - wolny   
16 kolejka
25.V.2014
17 kolejka
01.VI.2014
18 kolejka
08.VI.2014
KZN - BullSquad 9 : 5 Orły Ozorków - Sami Swoi 4 : 10 Sami Swoi - BullSquad 13 : 1
Lwy Darta - Karolew 6 : 8 Vendetta - Karolew 8 : 6 Vendetta - Dartsway 7 : 7
Sami Swoi - Dartsway 11 : 3 Lwy Darta - KZN 8 : 6 Orły Ozorków - Lwy Darta 8 : 6
Vendetta - wolny    BullSquad - wolny    Karolew - KZN 8 : 6
Orły Ozorków - wolny    Dartsway - wolny        

Mecze barażowe:
6 drużyna I Ligi - 4 drużyna II Ligi
7 drużyna I Ligi - 3 drużyna II Ligi
15 lub 22 czerwca 2014

RUNDA WIOSENNA - 2 LIGA
10 kolejka
26.I.2014
11 kolejka
09.II.2014
12 kolejka
23.II.2014
Team 10,5 - Kowaliki 4 : 10 4x4 - AgRafKa 9 : 5 Dartallica - AgRafKa 8 : 6
Black Company - Dartallica 10 : 4 Czarny Koń - Usterka 8 : 6 Team 10,5 - Czarny Koń 6 : 8
Aztex - Czarny Koń 8 : 6 Dartallica - Aztex 2 : 12 Kowaliki - Usterka 5 : 9
Usterka - 4x4 10 : 4 Team 10,5 - Black Company 5 : 9 Black Company - Aztex 3 : 11
AgRafKa - Drink Team 9 : 5 Drink Team - Kowaliki 4 : 10 Drink Team - 4x4 7 : 7
13 kolejka
09.III.2014
14 kolejka
23.III.2014
15 kolejka
11.V.2014
AgRafKa - Czarny Koń 4 : 10 AgRafKa - Usterka 1 : 13 AgRafKa - Aztex 8 : 6
Dartallica - 4x4 9 : 5 4x4 - Aztex 1 : 13 Usterka - Black Company 7 : 7
Team 10,5 - Usterka 1 : 13 Czarny Koń - Black Company 9 : 5 4x4 - Kowaliki 3 : 11
Kowaliki - Black Company 9 : 5 Kowaliki - Dartallica 9 : 5 Dartallica - Team 10,5 8 : 6
Drink Team - Aztex 3 : 11 Team 10,5 - Drink Team 7 : 7 Drink Team - Czarny Koń 2 : 12
16 kolejka
25.V.2014
17 kolejka
01.VI.2014
18 kolejka
08.VI.2014
Team 10,5 - AgRafKa 9 : 5 AgRafKa - Black Company 8 : 6 Kowaliki - AgRafKa 9 : 5
Aztex - Usterka 8 : 6 Aztex - Kowaliki 7 : 7 4x4 - Czarny Koń 5 : 9
Kowaliki - Czarny Koń 6 : 8 Czarny Koń - Dartallica 8 : 6 Aztex - Team 10,5 14 : 0
Black Company - 4x4 11 : 3 4x4 - Team 10,5 0 : 14 Usterka - Dartallica 10 : 4
Dartallica - Drink Team 4 : 10 Drink Team - Usterka 3 : 11 Black Company - Drink Team 8 : 6











RUNDA JESIENNA - 1 LIGA
1 kolejka
22.IX.2013
2 kolejka
29.IX.2013
3 kolejka
13.X.2013
Vikings - Orły Ozorków 3 : 11 Karolew - BullSquad 7 : 7 Dartsway - BullSquad 5 : 9
KZN - Sami Swoi 1 : 13 Vikings - Lwy Darta 4 : 10 Vendetta - Orły Ozorków 4 : 10
Vendetta - Lwy Darta 6 : 8 KZN - Vendetta 3 : 11 Karolew - Vikings 8 : 6
Dartsway - Karolew 2 : 12 Dartsway - Orły Ozorków 5 : 9 Lwy Darta - Sami Swoi 3 : 11
BullSquad - wolny    Sami Swoi - wolny    KZN - wolny   
4 kolejka
27.X.2013
5 kolejka
10.XI.2013
6 kolejka
24.XI.2013
Lwy Darta - BullSquad 6 : 8 BullSquad - Orły Ozorków 8 : 6 Vendetta - BullSquad 3 : 11
Dartsway - KZN 6 : 8 Lwy Darta - Dartsway 7 : 7 Sami Swoi - Karolew 8 : 6
Karolew - Orły Ozorków 6 : 8 Sami Swoi - Vendetta 12 : 2 Vikings - Dartsway 7 : 7
Sami Swoi - Vikings 9 : 5 KZN - Vikings 8 : 6 KZN - Orły Ozorków 5 : 9
Vendetta - wolny    Karolew - wolny    Lwy Darta - wolny   
7 kolejka
01.XII.20132
8 kolejka
08.XII.2013
9 kolejka
05.I.2014
BullSquad - KZN 11 : 3 Vikings - BullSquad 3 : 11 BullSquad - Sami Swoi 5 : 9
Karolew - Lwy Darta 6 : 8 Karolew - Vendetta 10 : 4 Dartsway - Vendetta 6 : 8
Vikings - Vendetta 2 : 12 KZN - Lwy Darta 6 : 8 Lwy Darta - Orły Ozorków 7 : 7
Dartsway - Sami Swoi 3 : 11 Sami Swoi - Orły Ozorków 8 : 6 KZN - Karolew 8 : 6
Orły Ozorków - wolny    Dartsway - wolny    Vikings - wolny   


RUNDA JESIENNA - 2 LIGA
1 kolejka
22.IX.2013
2 kolejka
29.IX.2013
3 kolejka
13.X.2013
Kowaliki - Team 10,5 10 : 4 AgRafKa - 4x4 7 : 7 AgRafKa - Dartallica 8 : 6
Dartallica - Black Company 6 : 8 Usterka - Czarny Koń 10 : 4 Czarny Koń - Team 10,5 11 : 3
Czarny Koń - Aztex 3 : 11 Aztex - Dartallica 7 : 7 Usterka - Kowaliki 8 : 6
4x4 - Usterka 4 : 10 Black Company - Team 10,5 12 : 2 Aztex - Black Company 10 : 4
Drink Team - AgRafKa 3 : 11 Kowaliki - Drink Team 14 : 0 4x4 - Drink Team 12 : 2
4 kolejka
27.X.2013
5 kolejka
10.XI.2013
6 kolejka
24.XI.2013
Czarny Koń - AgRafKa 5 : 9 Usterka - AgRafKa 7 : 7 Aztex - AgRafKa 10 : 4
4x4 - Dartallica 5 : 9 Aztex - 4x4 12 : 2 Black Company - Usterka 8 : 6
Usterka - Team 10,5 12 : 2 Black Company - Czarny Koń 5 : 9 Kowaliki - 4x4 11 : 3
Black Company - Kowaliki 8 : 6 Dartallica - Kowaliki 3 : 11 Team 10,5 - Dartallica 7 : 7
Aztex - Drink Team 13 : 1 Drink Team - Team 10,5 5 : 9 Czarny Koń - Drink Team 11 : 3
7 kolejka
01.XII.20132
8 kolejka
08.XII.2013
9 kolejka
05.I.2014
AgRafKa - Team 10,5 8 : 6 Black Company - AgRafKa 7 : 7 AgRafKa - Kowaliki 8 : 6
Usterka - Aztex 7 : 7 Kowaliki - Aztex 6 : 8 Czarny Koń - 4x4 11 : 3
Czarny Koń - Kowaliki 6 : 8 Dartallica - Czarny Koń 7 : 7 Team 10,5 - Aztex 4 : 10
4x4 - Black Company 6 : 8 Team 10,5 - 4x4 6 : 8 Dartallica - Usterka 6 : 8
Drink Team - Dartallica 4 : 10 Usterka - Drink Team 11 : 3 Drink Team - Black Company 3 : 11