Łódzka Liga Darta pod patronatem

Łódzkiego Stowarzyszenia Darta sezon 2013/2014

Tabela 1 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
15-0-0
    Sami Swoi
15
29
155 : 55
2
9-1-5
    Orły Ozorków
15
19
122 : 88
3
8-3-4
    BullSquad
15
19
110 : 100
4
7-2-6
    Karolew
15
16
110 : 97
5
6-4-5
    Lwy Darta
15
16
101 : 109
6
6-1-8
    Vendetta
15
13
98 : 112
7
4-1-10
    K.Z.N.
15
9
82 : 128
8
0-5-10
    Dartsway
15
5
79 : 131
9
0-1-7
    Vikings
8
1
36 : 76

Sami Swoi - odjęty 1 duży pkt za niesportowe zachowanie zawodnika
Karolew - odjęte 3 małe pkt za niewpłacenie opłaty meczowej
Vikings - wycofali się po rundzie jesiennej

Tabela 2 Ligi ŁSD
L.P.
Z-R-P
Drużyna
Ilość meczy
Duże pkt.
Małe pkt.
1
14-3-1
    Aztex
18
31
176 : 76
2
12-3-3
    Usterka
18
27
161 : 88
3
12-1-5
    Czarny Koń
18
25
145 : 107
4
11-1-6
    Kowaliki
18
23
154 : 98
5
10-2-6
    Black Company
18
22
135 : 117
6
8-3-7
    AgRafKa
18
19
120 : 132
7
5-3-10
    Dartallica
18
13
111 : 141
8
3-2-13
    Team 10,5
18
8
92 : 157
9
3-2-13
    4x4
18
7
84 : 165
10
1-2-15
    Drink Team
18
4
68 : 181

4x4 - odjęty 1 duży punkt za brak opłat ligowych
4x4 - odjęte 3 małe pkt za niewpłacenie opłat meczowych
Team 10,5 - odjęte 3 małe pkt za niewpłacenie opłat meczowych
Usterka - odjęte 3 małe pkt za niewpłacenie opłat meczowych
Drink Team - odjęte 3 małe pkt za niewpłacenie opłat meczowych



Maxy

L.P.
 Zawodnik  Drużyna  Ilość
1
 Robert Stolarski  Vendetta
7
2
 Rafał Brochocki  BullSquad
6
 
 Sebastian Fudała  Orły Ozorków
6
4
 Marcin Brodziak  K.Z.N.
5
 
 Marian Golis  BullSquad
5
6
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
4
 
 Grzegorz Krzywiec  BullSquad
4
8
 Witold Borowski  Agrafka
3
 
 Michał Solarz  Lwy Darta
3
 
 Jarosław Tomczak  Dartsway
3
 
 Rafał Uniszewski  Dartsway
3
12
 Piotr Białecki  Karolew
2
 
 Robert Bińczyk  Sami Swoi
2
 
 Szymon Bugajski  Lwy Darta
2
 
 Robert Felek  Sami Swoi
2
 
 Sylwester Grzanka  Orły Ozorków
2
 
 Marcin Jezionek  Lwy Darta
2
 
 Michał Justyński  Kowaliki
2
 
 Maciej Kędzia  Orły Ozorków
2
 
 Andrzej Klate  BullSquad
2
 
 Zbigniew Kubas  Aztex
2
 
 Artur Lauk  Dartsway
2
 
 Robert Majewski  Sami Swoi
2
 
 Kazimierz Malinowski  Karolew
2
 
 Artur Nierodka  Dartsway
2
 
 Przemysław Palmowski  Czarny Koń
2
 
 Jacek Szelest  Karolew
2
 
 Marek Taborowski  Team 10,5
2
 
 Marcin Ziemiański  Agrafka
2
30
 Gabriel Barocha  Black Company
1
 
 Tomasz Bernacki  Vikings
1
 
 Krzysztof Broda  Usterka
1
 
 Tomasz Cepa  Lwy Darta
1
 
 Paweł Cichocki  Black Company
1
 
 Dariusz Cieplucha  Czarny Koń
1
 
 Krzysztof Curyło  Dartallica
1
 
 Dariusz Dębski  Usterka
1
 
 Wojciech Gumulski  Agrafka
1
 
 Sebastian Jóźwiak  Drink Team
1
 
 Piotr Kujawski  Dartsway
1
 
 Piotr Maliński  Black Company
1
 
 Paweł Mielczarek  Usterka
1
 
 Andrzej Nowak  Sami Swoi
1
 
 Mirosław Petryniak  K.Z.N.
1
 
 Mariusz Piecyk  Aztex
1
 
 Michał Romaniszyn  BullSquad
1
 
 Artur Siekierski  Orły Ozorków
1
 
 Maciej Szprync  Agrafka
1
 
 Sławomir Szwalbe  Vendetta
1
 
 Kuba Wiśniewski  Kowaliki
1


Zamknięcia powyżej 120 pkt.

L.P.
 Zawodnik  Drużyna  Zejście
1
 Witold Geberle  K.Z.N.
 158
2
 Dariusz Cieplucha  Vikings
 156
3
 Sławomir Szwalbe  Vendetta
 152
4
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
 146
5
 Marek Taborowski  Team 10,5
 136
6
 Rafał Uniszewski  Dartsway
 123


Legi skończone do 18 lotki

L.P.
 Zawodnik  Drużyna  Lotka
 
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
 14x2
 
 Mariusz Piecyk  Aztex
 14
 
 Piotr Białecki  Karolew
 15
 
 Robert Bińczyk  Sami Swoi
 15
 
 Robert Felek  Sami Swoi
 15
 
 Sylwester Grzanka  Orły Ozorków
 15
 
 Sebastian Fudała  Orły Ozorków
 15
 
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
 15
 
 Zbigniew Kubas  Aztex
 15
 
 Sławomir Szwalbe  Vendetta
 15
 
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
 16x3
 
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
 16x2
 
 Zbigniew Kubas  Aztex
 16x2
 
 Kazimierz Malinowski  Karolew
 16x2
 
 Artur Lauk  Dartsway
 16
 
 Michał Solarz  Lwy Darta
 16
 
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
 17x3
 
 Rafał Brochocki  BullSquad
 17x3
 
 Robert Felek  Sami Swoi
 17x2
 
 Michał Solarz  Lwy Darta
 17x2
 
 Robert Stolarski  Vendetta
 17x2
 
 Piotr Białecki  Karolew
 17
 
 Marcin Brodziak  K.Z.N.
 17
 
 Sylwester Grzanka  Orły Ozorków
 17
 
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
 17
 
 Szymon Łuczak  BullSquad
 17
 
 Kazimierz Malinowski  Karolew
 17
 
 Robert Piotrowski  Karolew
 17
 
 Artur Siekierski  Orły Ozorków
 17
 
 Michał Kosiorkiewicz  Sami Swoi
 18x4
 
 Sławomir Borowiecki  Sami Swoi
 18x3
 
 Michał Solarz  Lwy Darta
 18x3
 
 Rafał Brochocki  BullSquad
 18x2
 
 Dariusz Cieplucha  Vikings
 18x2
 
 Sylwester Grzanka  Orły Ozorków
 18x2
 
 Sebastian Fudała  Orły Ozorków
 18x2
 
 Artur Siekierski  Orły Ozorków
 18x2
 
 Przemysław Tomczyk  Sami Swoi
 18x2
 
 Piotr Białecki  Karolew
 18
 
 Robert Bińczyk  Sami Swoi
 18
 
 Witold Borowski  Agrafka
 18
 
 Marcin Brodziak  K.Z.N.
 18
 
 Tomasz Cepa  Lwy Darta
 18
 
 Marcin Jezionek  Lwy Darta
 18
 
 Michał Justyński  Kowaliki
 18
 
 Piotr Klate  Dartsway
 18
 
 Robert Majewski  Sami Swoi
 18
 
 Przemysław Palmowski  Czarny Koń
 18
 
 Mariusz Piecyk  Aztex
 18
 
 Sławomir Szwalbe  Vendetta
 18